סיכום המחזור 14 בליגת הנבא

יוסי
4 0
Read Time:14 Minute, 0 Second
סיכום המחזור 14 בליגת הנבא במאמר הקרוב :אנחנו מספר ימים לפני פגרת האולסטאר וקבוצות המזרח עדיין ממשיכות להישאר בשתי דבוקות מרכזיות, כמו רוכבים בטור דה פראנס (רק בלי הסמים…אני מקווה) ואחריהם זנב הטנקינג של אורלנדו ודטרויט. במערב הפערים דווקא מתרחבים והרבה יותר קל לדמיין איך תיראה הטבלה בסוף השנה.
סיכום המחזור 14 בליגת הנבא דירוג הכח ובחירות לאולסטאר 2020-2021 -שבוע 14- ינון בר שירה
בינתיים, עוד חמישה ימים, נגלה מי השחקנים שנבחרו לאולסטאר. רבים מתלוננים על ההייפ הגדול סביב העניין, מאחר ומשחק האולסטאר במתכונתו הנוכחית הוא ערב נטולי הגנות ולרוב די משעמם. עם זאת חשוב לציין שני דברים חשובים.

חשוב לציין שתי דברים חשובים:

 

א. הבחירות לאולסטאר חשובות קודם כל בגלל המשמעות ההיסטורית שלהם. האולסטאר אמור (בדגש על אמור) להיות השתקפות של עשרים וארבע השחקנים הטובים ביותר בליגת NBA בזמן נתון ויש לכבוד הזה משמעות.
אנחנו מסתכלים על שחקן אחרת מרגע שהוא נבחר לאולסטאר, אנדרה דראמונד יכול להיחשב “אולסטאר” שנים אחרי שנבחר, דיאנג’לו ראסל קיבל חוזה מקסימום כי הוא “אולסטאר” (מחליף פציעה לפני שלוש שנים). הסטטוס הולך איתם לשנים ויש לו משמעות כלכלית עצומה. מעבר לכך, הקייס של שחקנים רבים להיכל התהילה הוא ריבוי הופעות לאולסטאר, ככה שאי אפשר להקל בזה ראש.
ב. המשחק עצמו והפסטיבל מסביבו אינו מיועד לנו, עכברי כדורסל שטורחים לקרוא כל סיכום שבועי של כותב אלמוני בפייסבוק, אלא לאלו שנחשפים למשחק. אוהדים צעירים בני 11-12 שיראו היילייטס, ישתפו אותם בטיק טוק ואולי עוד שנה-שנתיים יהפכו לאוהדים “על מלא”. ראוי תמיד לזכור מי קהל היעד, אני לא הולך לבקר את מני ממטרה על כך שהוא לא כותב הצגות כמו וויליאם שייקספיר. שייקספיר היה כותב גאון, אבל לא חושב שהוא ידע לעשות חיקוי של בת יענה או של בקבוק של קטשופ.

דירוג הכוח מספר 1:

 

אז הפעם בסיום דירוג הכח אני מצרף את הבחירות שלי לאולסטאר. מאחר והחמישיות נבחרו כבר, אצרף אותם כנתון אע”פ שלא הייתי בוחר את אותן חמישיות (מזל טוב אנדרו וויגינס)
1. פיניקס סאנס (39-9) (בדירוג הקודם 1) במשפט- רק לראות את התחייה של ביסמארק ביומבו ולהבין כמה הכל פורח במדבר של אריזונה. ככה זה שיש רכז היסטורי, מאמן מצויין וסקורר ענק לצד הגנה נפלאה. הכל נהיה קל יותר לכולם

אבל- אתם חייבים להתחיל להפסיד מדי פעם נשמות. רצף הנצחונות שלכם הורס את הסגמנט של “חגורת האליפות”.

2. ממפיס גריזליס (34-17) (בדירוג הקודם 2) במשפט- סיפרו להם שהם הקבוצה של עתיד, אבל החבורה הזו מבינה. הזמן הוא עכשיו. מלחמה בהגנה תנועה ללא כדור, ומיעוט איבודים בהתקפה והם מצליחים לנצח, פעם אחר פעם.
אבל- האם שווה לעשות טרייד כבר השנה עבור שחקן מוכח כדי לעשות צעד קדימה ולהסתכן בפגיעה בכימיה הקבוצתית? יש לממפיס יותר מדי שחקנים טובים על מעט מדי עמדות
3. גולדן סטייט ווריירס (36-13) (בדירוג הקודם 5) במשפט- קליי מתחיל להכנס לעניינים, סטף מתאושש לאיטו ומי היה מאמין? וויגינס אולסטאר.
אבל- הפציעה של דריימונד מדאיגה להמשך. בין השורות ממש לא ברור האם הוא יחזור השנה, אם לא נראה אותו חוזר, הסיכויים של הווריירס לעשות משהו משמעותי השנה הופכים קלושים.

מקומות 4-8

 

4. מיאמי היט (32-17) (בדירוג הקודם 10)במשפט- אריק ספולסטרה מאמן גדול שנתן עונות אדירות בעבר, אך זו עבודת האימון הטובה ביותר שלו. לא משנה מי בהרכב, ההיט מתאימים את הסכמה ומוצאים את הדרכים לשחק כדורסל יפייפיה שגם מנצח משחקים. תענוג.

אבל- ההיעדרויות הרבות של לאורי, באטלר ובאם לא משאירות הרבה אופטימיות לסגל שיהיה באורח פלא בריא לחלוטין בפלייאוף.

5. דאלאס מאבריקס (28-21) (בדירוג הקודם 3) במשפט- לוקה ממשיך להיראות מצויין ובמשחקים האחרונים גם הידית מבחוץ מתאפסת לה ואלו חדשות נפלאות למאבריקס. אבל- הפציעה של טים הרדוואי ג’וניור היא מכה רצינית לעומק ולקליעה. העובדה שברונסון צפוי להיות שחקן חופשי שנה הבאה גם מעניקה להם כאב ראש עצום לקראת הטרייד דדליין.

6. קליבלנד קאבלירס (30-19) (בדירוג הקודם 7)

במשפט- השיפור האדיר של גארלנד עם הורסאטיליות המופלאה של מובלי יוצרים צמד שיכול להיות בצמרת לאורך שנים. מצד שני, יכול להיות שהקאבס קונטנדרים כבר עכשיו אבל- ביחס להגנה העלית (3) ההתקפה עדיין רעה (19 בליגה). הם חייבים עוד יוצר מלבד גארלנד שיגוון את ההתקפה שלהם.

7. פילדלפיה 76‘ (29-19) (בדירוג הקודם מחוץ לדירוג) במשפט- ג’ואל אמביד. הדומיננטיות שלו בצבע, מזכירה את זו של שאק. היד הרכה שלו מעל כל שומר מזכירה את דוראנט, ההגנה העלית בצבע מזכירה את רודי גובר. עונת MVP על אמת אבל- פשוט לא מגיע לשחקן כזה בעונה כזו שיזרקו לפח 30% מתקרת השכר על שחקן שיושב בבית.

8. מילווקי באקס (31-20) (בדירוג הקודם 4) במשפט- הבאקס ממשיכים לשייט להם בחצי קלאץ’ ולהזכיר לנו מדי פעם שהם עדיין הקבוצה הטובה ביותר במזרח אבל- יותר מדי דקות זה לא זה. הרפיון ההגנתי מורגש, ההתקפה תקועה ומלבד יאניס וג’רו…קשה לסמוך שם על מישהו שיתן תרומה יציבה.

בחירות 9-10

9. יוטה ג’אז(30-20) (בדירוג הקודם 6) במשפט- הג’אז עדיין, גם בתקופה הרעה הזו, עם ההתקפה הטובה בליגה מבחינה שנתית. אולי כשהכדורים יחזרו להכנס הם שוב יראו בלתי ניתנים לעצירה אבל- בינתיים יש לא מעט סיבות לדאגה. בחודש האחרון הג’אז עם התקפה בינונית (13) והגנה מחרידה (25) במיוחד בדקות שגובר לא משחק. הרכב החילופים עם רודי גיי נראה כמו הרכב שצריך להחליף ולא להחזיר לפרקט.

10. דנבר נאגטס (27-21) (בדירוג הקודם מחוץ לדירוג) במשפט- ניקולה יוקיץ’. ראיית המשחק המופלאה שלו מזכירה את של מג’יק. היד הרכה והמיומנות שלו בפוסט מזכירות את פריים למארכוס אולדרידג’ והקליעה שלו מזכירה את של דירק. עונת MVP על אמת
אבל- כמה חבל שבעונה אדירה כזו שלו הוא צריך להסתדר ללא שני השחקנים הטובים בקבוצה שלו מלבדו.

אזכור כבוד : 

הנפילה – שיקגו בולס (30-18) (מ7 למחוץ לדירוג) – הבולס בתקופה רעה, הולכים ומאבדים גובה במזרח, בעיקר מאז שאיבדו את קארוסו, לונזו ודריק ג’ונס ג’וניור ל-6-8 שבועות. בחודש האחרון שיקגו נראים נורא. מקום 25 בנט רייטינג. ההגנה ה26 בטיבה בליגה בתקופה הזו.
אזכור כבוד – אטלנטה הוקס (23-25)- ההתקפה של ההוקס נראתה מצויין לאורך כל השנה, כך שכל מה שהם היו צריכים שזה שיפור הגנתי סביר. לפתע הקבוצה הזו שהייתה כבר עמוק במרתפי המזרח, חוזרת למאבק עם שישה נצחונות רצופים. מרביתם על יריבות ישירות שלה. החזרה של האנטר מפציעה תורמת המון לשיפור ההגנתי, מה שעוזר לנו להנות מהההתקפה של המאסטרו טריי יאנג, בלי להתחרפן ממה שקורה בצד השני של המגרש.
חגורת האליפות – פיניקס סאנס (39-9)- עם תשעה נצחונות רצופים, הסאנס שומרים השבוע על חגורת האליפות. איך שהם משחקים? לא בטוח שהם הולכים לוותר עליה בקרוב

הבחירות לאולסטאר-

מזרח
חמישייה
טריי יאנג (אטלנטה הוקס)- אז נכון, ההוקס מאכזבים השנה. אך השחקן הזה מייצר התקפה מדהימה, רק בעצם היותו על המגרש (118 אופנסיב רייטינג). למרות השינוי בחוקה הוא מוצא דרכים חדשות להיות מאוד יעיל ועם ראיית משחק כזו יש לו קייס משמעותי לPG הטוב במזרח. נכון ההגנה על הפרצוף אך אם באטלנטה ישכילו לחפות עליו כמו בשבועיים האחרונים הם יטפסו גבוה לצמרת המזרח גם השנה.
טריי קולע השנה 27.5 נק’ באחוזים נהדרים (45% מהשדה, 37.5% מהשלוש) ומוסיף 9.5 אס’ למשחק. הנט רייטינג שלו 1.9+
דמאר דרוזן/
(שיקגו בולס)- העונה המופלאה של דמאר דרוזן שינתה לחלוטין את הכיוון של הפרנצ’ייז משיקגו. דמאר סופר יעיל, מוסר מצויין, מדהים בקלאץ’ ואפילו שומר סביר (בדרך כלל)
יש לו קייס רציני גם לחמישיות הליגה השנה. הוא קולע 26.5 נק’ למשחק עם 50% מהשדה ו34% משלוש. הוא מוסיף גם 5 ריב’ ו4.9 אס’. הנט רייטינג שלו 5.8+
קווין דוראנט (ברוקלין נטס) (פצוע)- עד הפציעה שלו, לדוראנט היה קייס משמעותי לMVP של הליגה השנה. ממשיך את היכולת הנפלאה מהפלייאוף ומהאולימפיאדה דוראנט לא נח והמשיך לגרור את הנטס המאכזבים למעלה הטבלה כמעט לבדו. דוראנט אוטומטי מכל טווח יצר לעצמו 29.2 נק’ למשחק עם 52% מהשדה ו37% משלוש. הנט רייטינג שלו 4.8+
יאניס אדטוקמבו (מילווקי באקס) – למרות שבמילווקי שחקנים רבים לקחו סוג של שנת שבתון קבוצתית, יאניס לא לוקח הפסקות. הוא ממשיך ביכולת MVP הגנתית והתקפית וקולע 28.8 נק’ למשחק ומוסיף 11.3 ריב’ ו5.9 אס’. הנט רייטינג שלו 9.0+

ג’ואל אמביד (פילדלפיה 76′) – אמביד בעונה הטובה בקריירה, פשוט בלתי ניתן לעצירה בהתקפה ועושה את המוות להתקפות היריבה. הוא קולע 28.9 נק’ למשחק (49% מהשדה, 36.5% משלוש) ומוסיף 10.7 ריב’ ו4.7 אס’. הנט רייטינג שלו הוא 7.8+

מחליפים (בחירות שלי)

גארדים-

דאריוס גארלנד (קליבנד קאבלירס)- גארלנד בעונה מדהימה, מקיים את כל ההבטחות בריבית דריבית והופך לאחד הרכזים הטובים במזרח. אל תטעו, ההצלחה של הקאבס אמנם הגנתית קודם כל, אך כלום לא היה מתרחש בלי העונה המופלאה של גארלנד. דאריוס קולע 19.7 נק’ למשחק ב47% מהשדה ו36% משלוש. הוא מוסיף לזה 8.2 אס’ וניהול משחק נהדר הנט רייטינג שלו הוא 9.3+ נפלא

פרד ואן וליט (טורונטו ראפטורס)- הסיבה העיקרית שטורונטו חזק בתמונת הפלייאוף למרות הטרייד על לאורי היא היכולת האדירה של ואן וליט בשני צדי המגרש. ואן וליט לוהט ומצעיד את טורונטו לעונה כיפית במיוחד. הרכז שלא זכה להיבחר בדראפט ראוי להיבחר לראשונה לאולסטאר. הוא קולע 21.7 נק’ (42% מהשדה, 39% משלוש) למשחק ומוסיף 7 אס’ הנט רייטינג שלו הוא 4.4+

זאק לאבין (שיקגו בולס)- עד לפני שנה, היו עוד כאלו שפקפקו שהוא שחקן מנצח ולא של “סטטיסטיקה ריקה”, אך בדומה לבוקר בפיניקס, כל מה שהיה צריך זה עוד וטרן חכם שיעזור לו להוביל. לאבין בעונה אדירה עם 25 נק’ למשחק, ב49% מהשדה ו40% משלוש. הנט רייטינג שלו הוא 2.1+

פרונטקורט-

ג’ימי באטלר (מיאמי היט)- למרות מיעוט המשחקים, באטלר ראוי. מאוד ראוי. בעיקר כי כל רגע שהוא על הפרקט הוא תענוג, הגנתי והתקפי. ג’ימי אולי אוהב להכין קפה אבל הוא עצמו כמו יין. רק משתבח.
הוא קולע 21.5 נק’ ב48% מהשדה ומוסיף 6 ריב’ ו6 אס’ למשחק. הנט רייטינג שלו הוא 5.0+

עוד שחקנים:

 

ג’ייסון טייטום (בוסטון סלטיקס)- אז נכון. הקליעה מבחוץ פשוט לא נכנסת לו השנה ביחס לעצמו. עדיין טייטום ראוי לאולסטאר, בעיקר כי טייטום נותן עונה מצויינת בכל שאר האספקטים של המשחק. הוא מוסר נהדר, הולך הרבה יותר לקו ובעונה הגנתית נפלאה מבחינתו, חלק חשוב מהעובדה שההגנה של הסלטיקס דווקא בטופ של הליגה. בסופו של דבר, הסלטיקס מנצחת את הדקות שלו על הפרקט באופן משמעותי ומרבית ההפסדים קורים בגלל הדקות המועטות בהן הוא על הספסל.
לאט לאט גם האחוזים מבחוץ מתיישרים. הוא קולע 25.9 נק’ למשחק ב43% מהשדה ו33% לשלוש ומוסיף 8.4 ריב’.
הנט רייטינג שלו הוא 5.2+
אוון מובלי (קליבלנד קאבלירס)- נכון. סיכוי גבוה שיבחרו פה דווקא את אלן. נכון, לא נהוג לבחור רוקיז. אך לטעמי העונה של מובלי היא כל כך ראויה ששווה לחרוג מהכלל. ההגנה האדירה של הקאבס מתאפשרת בזכות הוורסטיליות ההגנתית המדהימה, חכמת המשחק והכישרון העצום של השחקן הנהדר הזה. מובלי יזכה בתואר רוקי השנה, אבל מגיע לו גם לשחק ב”משחק של הגדולים” . הוא קולע השנה 15 נק’ וקוטף 8 ריב’ למשחק. הנט רייטינג שלו הוא 3.1+.
וויילד קארד-
ג’יימס הארדן (ברוקלין נטס) – נכון, הוא בעונה פחות טובה יחסית לעצמו ועדיין, הוא אחד משחקני ההתקפה הטובים בליגה. הארדן עדיין חזק מאוד, יצירתי מאין כמוהו ובעל ראיית משחק מדהימה. הוא קולע השנה 23 נק’ למשחק ב42% מהשדה ו34% לשלוש. הוא מוסיף 10 אס’.
הנט רייטינג שלו הוא 1.2+
לאמלו בול (שארלוט הורנטס)- הרכז המוכשר של שארלוט מהווה המנוע של אחת ההתקפות הטובות בליגה. היצירתיות, חכמת המשחק והיכולת לעשות את כל זה עם מיעוט נגיעות יחסי ובקבלת החלטות מהירה מאוד מרשים ביותר. לאמלו קולע 19 נק’ למשחק עם 42% מהשדה ו36% משלוש. הוא מוסיף לזה 7.6 אס’ ו7.3 ריב’. הנט רייטינג שלו הוא 2.1+ נק’
מחליף פציעה- מיילס ברידג’ס (שארלוט הורנטס)- מיילס ברידג’ס בעונה אדירה, משפר את עצמו בכל קטגוריה אפשרית ונראה כמו מועמד בטוח לתואר השחקן המשתפר. הוא קולע 20.3 נק’ למשחק ב49% מהשדה ו32% משלוש
הנט רייטינג שלו הוא 2.4+
מקופחים- ג’רו הולידיי (מילווקי באקס), ג’ארט אלן (קליבלנד קאבלירס), פסקל סיאקם (טורונטו ראפטורס),

מערב

חמישייה
סטף קרי (גולדן סטייט ווריירס)- נכון. הוא בתקופת קליעה איומה מבחינתו. עדיין אם מסתכלים לאורך השנה, מדובר בשחקן נפלא שהוא סופר חיובי לקבוצה שלו. גם בעונה זוועתית משלוש הוא קולע הרבה מעל ממוצע הליגה. 25.8 נק’ למשחק ב42% מהשדה ו-38% משלוש. ממש ממש לא כזה נורא.
הנט רייטינג שלו פסיכי לחלוטין 13.4+ . חשוב לדעת את זה לפני שאתם מתכחשים לכח הכבידה.
ג’ה מוראנט (ממפיס גריזליס)- ג’ה נותן את הקפיצה הגדולה ביכולת שלו. האיש סופרסטאר אמיתי וההצגה הכי גדולה שיש לליגה. ממפיס בעונה מופלאה הרבה בזכות היכולת הנהדרת שלו. הוא קולע 25.9 נק’ ב49% מהשדה ו36% לשלוש. הוא מוסיף לזה גם 7 אס’ למשחק.
הנט רייטינג שלו הוא 2.1+
אנדרו וויגינס (גולדן סטייט ווריירס)- נכון. הוא לא ראוי להיות בחמישייה, אולי אפילו לא להיבחר לאולסטאר. עדיין צריך להגיד שוויגינס בעונה מצויינת הגנתית והתקפית. כנראה הוא כבר לא יהיה הכוכב שחשבו שיהיה אבל הי! הוא רול פלייר נפלא. וויגינס קולע השנה 18.1 נק’ ב48% מהשדה ו41% לשלוש .
לברון ג’יימס (לוס אנג’לס לייקרס)- מה נאמר ומה נגיד על האיש הזה, שממשיך לאתגר את התפיסה שלנו על מה אפשר ואי אפשר לעשות בכדורסל. עונה התקפית אדירה על רקע קבוצה עגומה. לברון מוכיח שלא משנה אם תשימו אותו בעמדה 1 או 5 (או 3 או 4 או 2 או 17) הוא תמיד ימצא את הדרך להיות לברון. הוא קולע השנה 29,1 נק’ למשחק ב52% מהשדה ו35% משלוש ומוסיף 7.7 ריב’ ו6.3 אס’. הנט רייטינג שלו דווקא מאכזב (בעיקר כי הגנתית הציוות שלו בסנטר לא ממש עבד) 0.7+ אבל זה לא מוריד הרבה מגדולתו השנה.
ניקולה יוקיץ’ (דנבר נאגטס)- ניקולה יוקיץ’ בעונה טובה אפילו יותר מהעונה שעברה, בה זכה בMVP. אתם רוצים לשכנע מישהו שכדורסל זה נהדר? תראו לו היילייטס של ניקולה יוקיץ’. תענוג. למרות הצוות המסייע הרע, יוקיץ’ מוביל את דנבר למקום השישי במערב כשהוא כמעט לבדו מייצר המון מכלום. הוא קולע השנה 26.2 נק’ למשחק, ב57% מהשדה ו37.5% משלוש. הוא מוסיף 13.8 ריב’ ו7.7 אס’

הנט רייטינג שלו הוא 10.4+.

מחליפים

גארדים-
כריס פול (פיניקס סאנס)- כריס פול אמנם לא בעונת קליעה מדהימה, אך מבחינת כל השאר? מאסטרפיס. הפוינט גאד הפך את פיניקס לקבוצה הטובה בליגה כשהוא עושה את כל מי שלצידו לטוב יותר. הוא קולע השנה 14.7 נק’ ב48% מהשדה ו35% משלוש, ומוסיף 10.2 אס’.
הנט רייטינג שלו הוא 10.1+
דווין בוקר (פיניקס סאנס)- הסקורר הנהדר מפיניקס הוא אחראי לא פחות משמעותי להצלחה של פיניקס ממי שרשום פה שתי שורות מעליו. בוקר הוא האיש של הקבוצה הזו במאני טיים והוא לא מאכזב. עזבו אתכם מריבים מטופשים עם דינוזאורים קנדים, האיש הזה כוכב על וראוי להכיר בו ככזה.בוקר קולע השנה 25.1 נק’ למשחק ב44% מהשדה ו38% משלוש.

הנט רייטינג שלו הוא 8.7+

דונובן מיטשל (יוטה ג’אז)- מיטשל ממשיך להיות הסקורר המוביל והסיבה המרכזית לראות יוטה ג’אז. יכול להיות שרודי חשוב יותר לתוצאה הסופית, מיטשל חשוב להנאה שלנו כאוהדים. שחקן מלהיב שהולך לככב בליגה הזו לעוד שנים רבות
הוא קולע השנה 25.5 נק’ למשחק ב45% מהשדה ו34% משלוש.
הנט רייטינג שלו הוא 8.9+

פרונקורט-

 

לוקה דונצ’יץ’ (דאלאס מאבריקס)- אז נכון, לוקה שהתחיל את העונה הזו כמועמד המרכזי לMVP נותן עונה מאכזבת יחסית לעצמו. הוא בא לעונה כבד וגם כשנכנס לכושר, היד מבחוץ עוד לא מאופסת.הוא עדיין לוקה דונצ’יץ’, אחת הסיבות הכי טובות לראות משחק כדורסל.
לוקה קולע השנה 25.2 נק’ למשחק ב43% מהשדה ו30% משלוש. הוא מוסיף 8.9 ריב’ ו8.7 אס’.

הנט רייטינג שלו הוא 0.6+

רודי גובר (יוטה ג’אז)- אם מישהו עדיין לא הבין כמה רודי גובר הוא שומר היסטורי, אז הוא קיבל את ההוכחה בהיעדרות שלו כשחלה בקורונה. הגנת הג’אז הפכה בין רגע למביכה ועלובה. האיש הזה הוא שומר מדהים למרות כל המבקרים וגם התקפית הוא לא כזה רע. אולסטאר סופר ראוי. הוא קולע 16 נק’ למשחק ב70% מהשדה, ומוסיף 15.1 ריב’. לא כזה רע בשביל מי שהוא “רק שחקן הגנה”.
הנט רייטינג שלו מפלצתי- 12.8+
קארל אנתוני טאונס (מינסוטה טימברוולבס)-העונה של קא”ט עוברת מתחת לרדאר של מרבית האוהדים אך הגבוה המוכשר ממינסוטה נותן עונה מצויינת שמתרגמת להצלחה לא רעה בכלל על הפרקט. קא”ט שחקן התקפה היסטורי והשנה הוא גם לא שחקן הגנה כזה נורא. הוא קולע 24.2 נק’ ב51% מהשדה ו41% משלוש. הוא מוסיף גם 9.4 ריב’.
הנט רייטינג שלו הוא 3.2+

וויילד קארד-

דז’ונטה מארי (סן אנטוניו ספרס)- הבשורה החשובה ביותר מהעונה הזו של הספרס היא היכולת הנהדרת של דז’ונטה מארי. ידענו שהוא שומר מצויין, אך השנה הוא גם נותן שיפור התקפי עצום. דז’ונטה קולע 19.4 נק’ למשחק ב45% מהשדה ו32% משלוש.

הנט רייטינג שלו הוא 1.3+

דריימונד גרין (גולדן סטייט ווריירס ) (פצוע)- נכון, הוא פצוע ולא ישחק. אך היה לי חשוב להגדיר אותו כאולסטאר (אם הייתי יכול הייתי מוותר על וויגינס ובוחר אותו) דריימונד שומר השנה נפלא והוא הסיבה המרכזית להגנה האדירה של הווריירס בחלק הראשון של העונה.
הנט רייטינג שלו הוא 9.3+

מחליף פציעה – אנתוני דיוויס (לוס אנג’לס לייקרס) – נכון. הוא שיחק מעט יחסית. נכון, הוא לא הבריק גם כששיחק, הקליעה מבחוץ פשוט לא נכנסת. עדיין. הוא אנתוני דיוויס, והוא אופציה טובה בהרבה מכל מי שנשאר פה. דיוויס עדיין שומר עלית, כח אדיר מתחת לסל והסיבה המרכזית לכך שלברון עוד לא איבד תקווה. עם כל הכבוד לשאר המועמדים, אני לא רוצה להרגיש מטומטם עוד חודשיים שלא בחרתי את דיוויס לאולסטאר.

דיוויס קולע השנה 23 נק’ למשחק ומוסיף 9.7 ריב’.
הנט רייטינג שלו הוא שלילי אמנם (3.7-) אך זה לא שונה ממרבית הקבוצה שלו. מקופחים- אנתוני אדוארדס (מינסוטה טימברוולבס), ברנדון אינגראם (ניו אורלינס פליקנס), קריסטאפס פורזינגיס (דאלאס מאבריקס) ג’ארן ג’קסון ג’וניור (ממפיס גריזליס)
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Next Post

ג'ייסון טייטום

ג’ייסון טייטום כולנו אוהבים קבוצות כשהן צעירות ומבטיחות אך כשמסתכלים לעתיד ושואלים האם יום יבוא ותהיה שם קונטנדרית, הדרך הטובה ביותר לענות על השאלה הזו היא לבדוק האם יש סיכוי ששחקן יהיה שחקן טופ 5 בליגה נבא.   הוא לא דוראנט. הוא גם לא יהיה. ועדיין…- ינון בר שירה אחרי […]
תמונה של ג'ייסון טייטום

אולי תאהב גם

דילוג לתוכן