פילדלפיה 76

תמונה של קבוצת פילדלפיה 76

כתבה מקיפה על פילדלפיה 76 עזבו: דווייט הווארד, ג’ורג’ היל נשארו: פורקן קורקמאז, דני גרין הצטרפו: אנדרה דראמונד, ג’ורג’ ניאנג חמישייה צפויה: בן סימונס (??), סת’ קרי, דני גרין, טוביאס האריס, ג’ואל אמביד. 

 

נכתב על ידי גאמפ בול ישראל 

 

אחרי עוד אכזבה בסיבוב השני של הפלייאוף, והפעם מול אטלנטה שעל הנייר היתה יריבה נחותה, רבים קראו לסיום ה”פרוסס” וחלק אפילו קבעו שהוא נגמר – סימונס לא טוב מספיק, אמביד לא בריא מספיק ושאר הסגל פשוט לא יכול להרים את הקבוצה ולהביא את האליפות הנכספת. לכתבות נוספות מעבר לקטגוריה ליגת נבא לחצו כאן >>

 

הטוויטר הרשמי של פילדלפיה : 

 

 

בן סימונס היה ההבטחה של הגדולה : 

 


בתחילת הקיץ, נראה היה שבן סימונס יהיה אחד השמות הלוהטים לטרייד. הקולות שקוראים לפרידה ממנו עדיין חזקים וברורים, וכל הסימנים מצביעים על כך שהוא לא יישאר בקבוצה. אפילו צצו ברשת מספר דיווחים לפיהם סימונס הפסיק לענות לשיחות מג’ואל אמביד וניתק קשר בכלל עם כל אנשי הקבוצה. בינתיים, רעידת האדמה הזו מסרבת להגיע ואנחנו נאלצים להסתפק רק בשמועות ודילים שלא יוצאים לפועל.

 

קצת מידע על הקבוצה :

 

מאמן ראשי: דוק ריברס

איצטדיון : ולס פארגו סנטר

אליפויות : 3

בשנים הבאות: 1955, 1967 ו-1983

בעלים: ג’ושוע האריס

אולם ביתי: ולס פארגו סנטר (20,328 מושבים)

 

עונת ההחתמות של פילדלפיה 

 

לכן, פילדלפיה רושמת עונת החתמות שקטה יחסית עד עכשיו. שחקנים בקליבר של ראסל ווסטברוק, לונזו בול, קייל לאורי ועוד מצאו לעצמם בית חדש; שחקנים אחרים כמו סטף קרי, טריי יאנג וכריס פול נשארו עם אותה הקבוצה; פילי הסתפקו בצירופים הצנועים של אנדרה דראמונד במקום הווארד שחזר לקדנציה נוספת עם לברון, ג’ורג’ ניאנג הקלעי מהספסל של יוטה, והארכת החוזים של דני גרין ופורקן קורקמז.

סרטון של פילדלפיה 76​

לסיכום הכתבה על פילדלפיה 76 : 

 

אם לא תהיה איזו סולחה בלתי-צפויה בין סימונס לקבוצה (כולל האוהדים הכעוסים שלה), נראה שהמשך הקיץ ושיחות הטרייד של הקבוצה ימשיכו לסבוב סביב האוסטרלי השקט שמסרב לזרוק לשלוש ובכללי, לא ממש ברור מה הוא כן רוצה. בעיר אחוות האחים יצטרכו לבנות קבוצה מצוינת סביב אמביד, אם הם לא רוצים שגם “הפרוסס” בכבודו ובעצמו ידרוש טרייד, וישאיר מאחוריו אוהדים ממורמרים עם תחושת פספוס מרה. 

 

כל הכתבות וסיקור נרחב יעלה פה באתר גאמפ בול ישראל האתר המוביל לכדורסל עולמי וישראלי. עקבו אחרינו. 

כתבות נוספות :

דילוג לתוכן