אטלנטה הוקס

תמונה של אטלנטה הוקס

סיכום קיץ של קבוצת אטלנטה הוקס הצלחה חד פעמית או תחילתה של סיפור הצלחה אדיר? מתחילים.

 

נכתב על ידי גאמפ בול ישראל 

 

שחקנים שעזבו :

עזבו: טוני סנל- פורטלנד
ברונו פרנאנדו-בוסטון
כריס דן-בוסטון

הטוויטר הרשמי של קבוצת אטלנטה הוקס :

 

 

שחקנים שהצטרפו לקבוצות אטלנטה :

הגיעו: דלון רייט, גהיל אוקפור,טימוטו לואלו כאברוט,גיילן גונסון,גוני המילטון,גורגי דאנג,שריף קופר.

חמישיה צפויה : 

טריי יאנג

בוגדן בוגדנוביץ

דיאנדרה האנטר

גון קולינס

קלינט קפלה

 

הקיץ האחרון של הקבוצה :

בקיץ האחרון, בשקט בשקט אטלנטה הוקס עשתה קיץ נהדר, הצליחה להאריך חוזה לפוורוד הצעיר גון קולינס, לחזק מאוד את הספסל ואת עמדת הסנטר,ששנה שעברה חוץ מקלינט קאפלה הייתה בעייתית. בשנה שעברה אטלנטה הפתיעה את כול הליגה שהדיחה את פילדלפיה שהייתה ממוקמת במקום הראשון במזרח עם יתרון ביתיות,ועשו גם לא מאט צרות לאלופה הסופית מילווקי באקס. לכן הגאנרל מנגר של אטלנטה בחר ללכת על אותה ליבה ולעשות שינוים בספסל בלבד.

שחקנים שהגיעו בדראפט :

בדראפט אטלנטה הוקס בחרה בגיילן גונסון ושאריף קופר, גונסון הוא פוורוד נהדר שמגיע מדוק, סקורר נהדר, ושומר סביר כרגע אבל אם פוטנציאל הגנתי גבוה מאוד, הסיבה היחידה שבה גיילן הוא לא הבחירה המתאיתה לאלנטה זה העומס בעמדות הפוורדים שכוללות את בוגדן בוגדנוביץ,גון קולינס,דנילו גלינארי,דאנדרה האנטר, קאם רדיש ואונייקה אוקנגו.

לגבי שאריף קופר, הוא לדעתי יהיה הסטיל של הדרפאט, שחקן שעשה בקולד ממוצעים של 19 נקודות 8 אסיסטים 4 ריאבאונדים וקצת יותק מסטיל למשחק לא אמור ליפול למקום כזה נמוך בדראפט, קופר,רכז מחונן יכול לפרוח מהספסל כמחליף ליאנג בדקות שיאנג( או הקרסול שלו) נח, החשש היחדי בקופר הוא קליעתו לשלוש, שעמדה על 20 אחוז בקולג, אבל הוא מראה המון שיפור בתחום הזה בדרפאט קומביין.

 

סרטון סיכום עונה של קבוצת אטלנטה הוקס 2021 :

 

 

על התוספת החדשה: 

על התוספות החדשות אי אפשר לדבר יותר מידי, הם לא כוכבים, וכנראה שגם אף אחד מהם לא יפתח, אבל בתור שחקני ספסל שיתנו את הדקות שהחמיישיה הראשונה נחה הם נהדרים, דלון רייט יביא את הקליעה שקצת הייתה חסרה מהספסל, אוקפור ודאנג יספקו סייז מהספסל ויחלקו את עמדת הביג מן עם קאפלה הפציע ולואלו כאברוט וגוני המילטון יהיהו יותר גיבוי למקרה של פציעות\משחק רע של מישהו מהקבוצה.

 

המנהיג של הקבוצה יאנג קולינס : 

אטלנטה הוקס הראתה שהיא סומכת על הליבה של יאנג-קולינס להגיע שוב רחוק, והפעם עוד יותר רחוק, הקיץ של אטלנטה לא עבר שינוים דרסטים,אבל עבר את כול השינוים שהרגישו שאטלנטה הייתה זקוקה להם מהסדרה מול מילווקי. הספסל של אטלנטה התחזק משמעותית כולל חלקים לטרייד באזור הדדלים אם שם גדול ירצה לצאת מהקבוצה שלו.

 

לסיכום : 

לסיכום אטלנטה הוקס שמה את כול האמונה שלה בכוכב של העיר בהוכחה שהם מאחוריו עוד עונה מה שלא יהיה, האם זה יעבוד שוב השנה? או שהשינוים לא היו ריאלים בהתאם להתחזקות של שאר קבוצות הליגה? את זה נוכל לגלות רק בעיצומה של העונה, אבל כרגע זה נראה שאטלנטה עשתה את כול מה שהיא צריכה לעשות בשביל להישאר באזור מקומות 4-6 במזרח ההולך ומתחזק.

כתבות נוספות על קבוצת לוס אטלנטה :

דילוג לתוכן