מינסוטה טימברוולבס

תמונה של מינסוטה טימברוולבס

מינסוטה טימברוולבס – לאן החתולים עפים כשהאגם קפוא- ינון בר שירה לקראת פתיחת העונה של מיניסוטה כל מה שצריך לדעת.

 

נכתב על ידי גאמפ בול ישראל 

 

עזבו : ג'ראד קולבר- עבר בטרייד לממפיס גריזליס חואנצ'ו הרננגומז- עבר בטרייד לממפיס גריזליס ומשם לבוסטון סלטיקס ריקי רוביו- עבר בטרייד לקליבלנד קאבלירס אד דיוויס- נחתך מקבוצה

 

שחקנים שעזבו ונשארו :

 
 
שחקנים שהצטרפו לקבוצת מינסוטה טימברוולבס : פטריק בברלי- עבר בטרייד מממפיס גריזליס ליאנדרו בולמארו- עבר מברצלונה טוריאן פרינס- עבר בטרייד מקליבלנד קבאלירס נייתן נייט- הוחתם. שיחק לפני כן באטלנטה הוקס כריס סילבה- הוחתם. שיחק לפני כן במיאמי היט
 
 
שחקנים שנשארו בקבוצה : קארל אנתוני טאונס, דיאנג'לו ראסל, אנתוני אדוארדס, ג'יידן מקדניאלס, מאליק ביזלי, ג'ק ליימן, ג'וש אוקוגי, נאז ריד, ג'ראד ונדרבליט הוחתם מחדש, ג'ורדן מקלפלן נוחתם מחדש, ג'יילן פאוול.
 

הטוויטר הרשמי של קבוצת מינסוטה טימברוולבס

 

 

 

החמישייה שצפויה לפתו בקבוצת מינסוטה טימברוולבס : 

 

פטריק בברלי

דיאנג'לו ראסל

אנתוני אדוארדס

ג'יידן מקדניאלס

קארל אנתוני טאונס

ספסל לפי הירארכיה וחלוקת דקות :

מאליק ביזלי

ג'וש אוקוגי

נאז ריד

טוריאן פרינס

ג'ראד ונדרבילט

ג'ורדן מקלפלן

ג'ייק ליימן

נייתן נייט

ליאנדרו בולמארו

כריס סילבה

ג'יילן פאוול

 

השינוי עונה שעברה שעשה את ההבדל : 

 

אז כבר תכננתי סיכום אופסיזן אופטימי על מינסוטה טימברוולבס . באמת. ההחתמה בשנה שעברה של כריס פינץ' בעמדת המאמן עשתה שינוי עצום לחיוב. אנתוני אדוארדס נראה כמו כוכב עתידי והאיש הכי מגניב בליגה )תראו ראיונות איתו, זהב טהור( ואחרי שנתיים שחורות משחור על הפרקט ובעיקר מחוץ לו קארל טאונס מתכנן להזכיר לכולם כמה טוב הוא בכדורסל.

ההימור בדראפט של הליגה אן בי איי על ג'יידן מקדניאלס נראה כמו פגיעה בול והוא מסתמן כשומר נהדר.ביזלי וראסל סקוררים מצויינים שאולי השנה יהיו בריאים סוף סוף, פאט בברלי וטוריאן פרינס יוסיפו אופי וקשיחות. מה כבר יכול להשתבש?

 

ההודעה המפתיעה : 

 

מסתבר שהכל. כלום לא צומח מסביב לאגמים הקפואים של מינסוטה טימברוולבס. שבוע לפני המדייה דיי, יצאה ההודעה המפתיעה. הג'נרל מנג'ר של מינסוטה, גרסון רוסאס פוטר. בין השאר בשל יחסים עכורים עם אנשי הצוות ותרבות ארגונית רעה שיצר אך בעיקר בגלל רומן מחוץ לנישואים עם אחת מעובדות הקבוצה. קארל אנתוני טאונס צייץ WTF בתרגום חופשי גרוע במיוחד – "מה לעזאזל?" ונראה שהבאלגן חוגג.

הציוץ הוליד שורת ספקולציות ורחשים לא בריאים. האם אחרי שבע שנים, חמישה מאמנים וחמישה ג'נרל מנג'רים החתול התייאש מזאבי העץ?

 

סרטון סיכום עונה מינסוטה טימברוולבס :

 

 

האם מיניסוטה תהיה בפליאוף ? 

 

הם יאלצו לשחק כרגע על רגע חוסר הוודאות ולנסות להתקדם המערב הקשה. יהיה מעניין לראות האם בתוך חוסר הוודאות הגדולה, קבוצת מינסוטה טימברוולבס תצליח להוציא לפועל טרייד על בן סימונס. למרות כל הבאלגן מסביב לאיש, נראה שפילי כרגע מאוד לא מעוניינת בסחורה שיש לוולבס להציע ראסל , ביזלי ובחירות? ראסל, מקדניאלס ובחירות אך אם השוק של סימונס ימשיך להתייבש קשה לדעת.

סימונס נראה כמו התאמה מושלמת לצד אדוארדס וקא"ט. הובלת הכדור וההגנה האדירה שלו הם בדיוק מה שחסר למינסוטה כדי לצאת מהכפור. חוסר הצלחה בפלייאוף? תנו לזאבים רק להריח פלייאוף והם יללו מרוב אושר.

 

לסיכום : 

 אם לא יהיה טרייד, קשה לראות את הקבוצה הזו מצליחה להגיע מעבר למקומות 9-10 במקרה הטוב. 12-13 במקרה הרע אך גם נוכחות בפלייאין יכולה במועדון הזה להיחשב התקדמות משמעותית, כזו שתמנע מאיתנו לשאול את השאלה המתבקשת על קא"ט- לאן החתולים עפים כשאגם קפוא?

ניתן לצפות להתקדמות התקפית ולעוד שיפור של אדוארדס משנת הרוקי אך השינוי העיקרי בקבוצה יגיע בעיקר אם קא"ט, אדוארדס, ביזלי וראסל יבינו שיש צד משמעות להגנה במשחק כדורסל. בברלי, אוקוגי ומקדניאלס לא יכולים לשמור בשביל כולם. אולי ורק אולי, אצליח שנה הבאה לכתוב על הקבוצה הזו סיכום אופסיזן אופטימי באמת

 

כתבות נוספות של מינסוטה טימברוולבס :

דילוג לתוכן