גולדן סטייט ווריורס

תמונה של גולדן סטייט ווריורס

גולדן סטייט ווריורס היא קבוצה מהליגה הטובה בעולם ליגת הנבא – גולדן גשר צר מאוד על חלון העברות שעבר על קבוצת גולדן סטייט.

 

נכתב על ידי גאמפ בול ישראל 

 

עזבו- קנט בייזמור- חתם על חוזה בלוס אנג’לס לייקרס ג’ורדן בל- שוחרר ניקו מאניון- שוחרר קלי אוברה ג’וניור- חתם על חוזה בשארלוט הורנטס אריק פסקל- עבר בטרייד ליוטה ג’אז אלן סמייליגיץ’- שוחרר

 

שחקנים שהצטרפו לקבוצה :

 

הצטרפו לקבוצת גולדן סטייט ווריורס – ג’ונתן קאמינגה -נבחר במקום ה-7 בדראפט מוזס מודי- נבחר במקום ה-14 בדראפט נמניה ביאליצה- חתם על חוזה )שיחק לפני כן במיאמי היט( אנדרה איגואדלה – חתם על חוזה )שיחק לפני כן במיאמי היט( כריס קיוזה- חתם על חוזה )שיחק לפני כן בברוקלין נטס( אוטו פורטר ג’וניור – חתם על חוזה )שיחק לפני כן באורנדו מג’יק(

 

שחקנים שנישארו בקבוצה :

 

נשארו- סטף קרי )חתם על הארכת חוזה(, קליי תומפסון )חוזר מהעדרות של שנתיים בשל פציעות(, דריימונד גרין, אנדרו וויגינס, ג’יימס ווייזמן, קאבון לוני, מייקל מולדר, גארי פייטון השני, חואן טוסקנו אנדרסון

 

חמישיה צפויה בקבוצת גולדן סטייט ווריורס :

 

סטף קרי

קליי תומפסון

אנדרו וויגינס

דריימונד גרין

קאבון לוני

רוטציה לפי סדר דקות והירארכיה הגיוני :

ג’ורדן פול

אוטו פורטר ג’וניור

מוזס מודי

ג’יימס ווייזמן

אנדרה איגואדלה

חואן טוסקנו אנדרסון

נמניה ביאליצה

מייקל מולדר

ג’ונתן קאמינגה

כריס קיוזה 

הטוויטר הרשמי של קבוצת גולדן סטייט ווריורס :

 

 

קצת מידע על גולדן סטייט ווריורס :

 

סן פרנסיסקו מפורסמת בזכות גשר הזהב שלה, אבל נראה שגם על הפרקט הקבוצה המקומית נמצאת בגשר שבין תקופות. אך להבדיל מהגולדן ברידג’ נראה שגולדן סטייט מהלכים על גשר צר מאוד  “אנחנו שנות אור לפני כולם. במבנה, בתכנון ובכלל באיך שאנחנו עושים דברים. ” אמר ג’ו לייקוב הבעלים המצליח של הווריירס בראיון לניו יורק טיימס במרץ 2016, הצהרה שנראתה בזמנו מדוייקת עד כאב. הקבוצה הזו נראתה עד אותם פציעות אכזריות של קליי ודוראנט, כמו חבורה שלא ניתן לגבור עליה. 

 

אחרי שנתיים חלשות : 

 

כעת, אחרי שנתיים שחונות של קבוצת גולדן סטייט ווריורס הם נדרשים להחליט עד כמה הם מאמינים בעצמם באמת. מצד אחד- הפריים של סטף קרי הוא כאן ועכשיו, סטף אחד השחקנים הגדולים ביותר אי פעם והשחקן הגדול ביותר בתולדות המועדון, יהיה זה פשע ספורטיבי לא לאפשר לו, לדריימונד ולקליי את ההזדמנות לשחזר ימים עבורו ולהגיע הכי רחוק שאפשר. מצד שני- הווריירס בחרו שלושה שחקני עתיד בשני הדראפטים האחרונים- ג’יימס ווייזמן, ג’ונתן קאמינגה ומוזס מודי. לייקוב עצמו טוען בהתלהבות שהוא היה מעורב בבחירתם באופן אישי והוא מאמין שהם יצעידו את המועדון להצלחות אדירות בעתיד. ברור שאם הווריירס רוצים למקסם את חלון ההזדמנויות הנוכחי היה עדיף להם להעביר אותם תמורת כוכב מוכח ולא למקד אנרגיות ומאמצים בפיתוח שחקנים שלא תורמים לנצחונות בכאן והעכשיו.  

 

לגולדן מצפה עוד בחירה :  

 

אך מאחר ולא צפויות לקבוצת גולדן סטייט ווריורס עוד בחירות דראפט כאלה בעתיד הנראה לעין, האם ראוי לוותר שחקני העתיד בשביל שנתיים-שלוש טובות? גם כאן הכל שאלה של אמונה. אם בוב מאיירס ה-GM של הווריירס מאמין שיש לקבוצה הנוכחית בתוספת שדרוג שכזה סיכוי ללכת עד הסוף, המהלך הזה היה צריך לקרות ואולי עוד יקרה בהמשך. הרי לא משנה כמה תהיו אופטימסטים על העתיד של ווייזמן, קאמינגה ומודי, הסיכוי שלהם, יום אחד, להיות ברמה קרובה לשלישייה ההיסטורית שכבר משחקת על הפרקט שואף לאפס. עד שנות הזוהר של המועדון, הקבוצה לא התקרבה לאליפות במשך כמעט ארבעים שנה.  

 

אחרי שנתיים חלשות : 

 

אך כרגע, לא נראה שיש טרייד באופק על שחקן מוכח וקבוצת גולדן סטייט ווריורס ממשיכים לחיות בימי הביניים שבין עידן סטף לעתיד הלא ברור אחריו. אמנם הקבוצה התחזקה ברמה מסוימת – עם אוטו פורטר ג’וניור שהוא שחקן לא רע בכלל ברגעים שהוא אשכרה משחק ולא פצוע, ביאליצה שהוא אחלה סטרץ’ 4 בתיאוריה ולא ממש בפועל )תשאלו את החברים ממיאמי( ואנדרה איגואדלה בן ה-38 שחזר בעיקר בשביל לספר מור”קים על ימי האליפויות לחבר’ה הצעירים. אבל אם לקבוצה הזו יש סיכוי בתצורתה הנוכחית להיות קונטנדרית, זה תלוי קודם כל בקליי תומפסון. קליי, חוזר אחרי שנתיים בהן החלים מקרע ברצועה הצולבת וקרע בגיד האכילס, אם יחזור ל90% ממה שהיה פעם, לקבוצה הזו יש סיכוי להגיע רחוק גם בסגל הנוכחי. 

 

לסיכום : 

 

אם לא, הקבוצה מסן פרנסיסקו תנסה למצוא את נתיב הביניים בין פיתוח הכישרונות והניסיון להוציא כמה שיותר מהפריים של סטף וחבורתו, בתקווה לצאת מהלימבו עם טרייד כלשהו שיגיע באופק, בתקווה לפני הדדליין.  כל הכתבות על קבוצת גולדן סטייט ווריורס יעלו פה באתר גאמפ בול ישראל עקבו אחרינו. 

כתבות על קבוצת גולדן סטייט ווריורס : ​

דילוג לתוכן