ג יי קראודר

יוסי
0 0
Read Time:6 Minute, 57 Second

ג יי קראודר העתיד שלא יהיה הוא נסיון לחזות את המשך העונה שהיה קורה ללא הקורונה. במידה ולא קראתם את החלקים הראשונים, קישורים בתגובות מיאמי היט (4)- פילדלפיה סבנטי סיקסרס (5) הסדרה החלה בידיעה משמעותית ביותר. בן סימונס, שהפציעות בגב גרמו לו להעדר מסיום העונה הרגילה, צפוי לחזור כבר למשחק מספר 1.

 

העתיד שלא יהיה – ג יי קראודר (חלק 7)-ינון בר שירה

 

למרות זאת , הסיקסרס החליטו להכניס אותו לעניינים “לאט” ולפתוח עם אלק ברקס, לצד ריצ’רדסון, האריס, הורפורד ואמביד. הפתיחה נראתה כמו רוב העונה של פילדלפיה, כשהם נראים אבודים, לא מחוברים וחסרי אונים מול החבורה הקשוחה והמלהיבה ממיאמי. באטלר אמנם לא פגע מבחוץ, אך חדר ללא הפסקה לטבעת והצליח בכל פוזשן או להוציא החוצה או לסיים את המהלך בסחיטת עבירה ו2 זריקות מהקו.

 

ג יי קראודר ואדביו

 

ג יי קראודר ואדאביו אמנם התקשו מול אמביד הגנתית אך בהתקפה מיאמי פשוט רקדו. למחצית הקבוצות ירדו ב57-44 להיט כשסימונס שותף רק ל7 דקות ולא קלע אף נקודה. המחצית השניה החלה באותה המגמה, כשבראון מוריד במהירות את הורפורד האבוד לספסל אחרי גג מביך שהוא חטף מאדאביו שהוביל למתפרצת ושתי נקודות קלות של נאן. קורקמאז שנכנס במקום הורפורד, ניסה להציל את המולדת עם 3 זריקות קשות לשלוש תוך שתי התקפות בלבד אך כלום לא נכנס, למרות הריבאונדים בהתקפה של אמביד המתוסכל.

לקראת סיום הרבע השלישי אמביד ירד בתסכול לספסל יחד עם האריס, הורפורד וסימונס נכנסו במקומם. הכניסה של בן סימונס יחד עם הורפורד הכניסה חיים בהתקפה של פילי כשבהגנה סימונס ותייבל חונקים את דראגיץ’ ובאטלר. ריצה של 24-7 הורידה את ההפרש ל5 , 8 דקות לסיום . כאן באטלר החליט לקחת את העניינים באופן אישי וללכת התקפה אחרי התקפה לבידודים קשים שהובילו איכשהו לנקודות כשהוא לא מפסיק לקלל את סימונס תוך כדי. ההפרש חזר ל12, ולמרות הכניסה של אמביד ששוב שלט בצבע ההיט מסיימים עם ניצחון. 109-102.

 

מיאמי עולה ל-1:0

 

מיאמי עולה ל1-0 בסדרה. במשחק 2, סימונס כבר חזר להרכב אך דווקא הורפורד ירד לספסל וראה את פורקן קורקמאז עולה במקומו. ההיט לא ממש היו מוכנים לריווח של הסיקרס שהצליח להרוס את האזורית של מיאמי , באטלר שוב ניסה להציל את המולדת אך הפעם זה לא ממש הלך. אחרי שירדו למחצית בפיגור 52-33 ונראו די אבודים בהתקפה, דאנקן רובינסון חזר לעניינים ברבע השלישי והפער הצטמק ל15, אך אז סימונס חדר, הפיל את באטלר שציפה לסחוט תוקף, אך במקום ראה את השופטים מסמנים סל ופאול. סימונס התגרה בבאטלר השכוב, שבתגובה קם במהירות ודחף אותו לרצפה באגרסיביות. הפעולה הובילה לערבוביה גדולה של שחקנים משתי הקבוצות שספק ניסו להפריד, ספק השתתפו גם. אך בתגובה סימונס קיבל טכנית ובאטלר הורחק , והושעה גם ממשחק מספר 3. בסיום המשחק העצבני פילדלפיה ניצחה 101-82. פילדלפיה משווה ל1-1 בסדרה.

 

ג יי קראודר במשחק השלישי

 

במשחק 3 ההיט הגיעו ללא באטלר, והפתיעו כשהלכו על הגנה בכל הכח עם ג יי קראודר ואיגואדלה בחמישיה ולא עם אחד הקלעים (הירו או רובינסון). פילדלפיה פתחו בקרב חפירות וסוף סוף קיבלו משחק טוב של אמביד ששלט לחלוטין בצבע ואמלל את בם אדאביו. ר’יצרדסון והאריס קיבלו אנרגיות מאווירת הפלייאוף בפילי, ההיט התקשו לייצר ולמרות תרומה יפה ומפתיע של סולומון היל הסיקסרס שלטו לאורך כל הדרך וניצחו 104-88 . אמביד הוביל את פילדפיה עם 45 נק’ ו15 ריב’ ואפילו זכה לקריאות “MVP” מהקהל. פילדפיה עולים ל2-1 בסדרה. משחק 4 באטלר חזר וכבר ברבע הראשון, הורגש מאוד. ההיט הלכו שוב על הגנה עם הרכב של נאן, באטלר, ג יי קראודר, איגואדלה ואדאביו. אך להבדיל ממשחק 3 היה למיאמי גם שיטה התקפית כלשהי, שיטת ה”תנו כדור לבאטלר ויהיה בסדר.”

 

תוצאה של שנות ה- 90

 

הטראפים על אמביד והחילופים האוטומטים בלבלו את התקפת פילדלפיה שבמשחק העומד הייתה נראית מוגבלת מאוד. במחצית, תוצאה של שנות ה90 , 48-42 למיאמי. המחצית השנייה המשיכה באותה מגמה, כשפילדפיה חופרים בצבע ומיאמי הולכים על השילוב בין אדאביו ובאטלר. העובדה שהקליעות של איגואדלה פשוט לא נכנסו הפכה את הצבע לצפוף מאוד ובסיום הרבע השלישי הפער הצטמצם לנקודה בלבד 71-70 להיט. הרבע האחרון נפתח בריצה של פילדלפיה בהובלת סימונס את הורפורד שפתחו פער של 7 , שנראה בקרב חפירות כזה כמעט כמו 30 הפרש, אך שלשה של הירו ושלשה התקפה אחרי של רובינסון הורידו את ההפרש ל3 בלבד, 40 שניות לסיום. פילדפיה הלכו להתקפה קצרה על מנת להשאיר לעצמם עוד זמן בשעון, אך ריצ’רדסון החטיא זריקה קשה שהובילה לריבאונד מהיר של ההיט, וסל קל של באטלר במתפרצת עם ג יי קראודר. נקודה לפילדלפיה 26 שניות לסיום.

 

ג יי קראודר

 

אחרי טיימאאוט של ברט בראון, פילדלפיה החליטה לסחוט את כל השעון, מיאמי החליטה לתת להם להתקיף, ריצ’רדסון עם הכדור, מושך את הזמן, מעביר להאריס, לאמביד בפוסט, עוד 7 שניות . אמביד עושה הטעיה וגג של אדאביו! אך רגע…השופטים שורקים עבירה, למרות מחאות מיאמי. אמביד הולך לקו, שניה וחצי בלבד לסיום. אמביד אחרי 7 מ7 מהעונשיןף, ניגש…זורק את הראשונה, בפנים. הקהל בטירוף. אמביד זורק את השנייה, זה בחוץ! אדאביו לוקח ריבאונד ומסמן טיימאאוט במהירות. מיאמי בפיגור 2, 0.8 שניות לסיום. ספולסטרה מעלה הרכב קלעים עם באטלר, הירו, רובינסון, דראגיץ’ ואיגואדלה. דראגיץ’ מחפש למי להוציא באטלר עובר על חסימה אך לא מצליח להתפנות, דראגיץ’ מעביר לפינה לאיגואדלה, לשלוש…וזה בפנים! עם הבאזר. מיאמי משווים את הסדרה. איגואדלה שעד אותו הרגע קלע בסדרה 2מ13 לשלוש קולע זריקה שתזכר לעוד הרבה זמן 93-92.

 

מיאמי משווים את הסדרה ל2-2

 

הסדרה חזרה למיאמי למשחק חשוב במיוחד ושוב…קרב חפירות כשהאזורית של מיאמי מתלבשת בול על החולשות של הסיקסרס. סימונס, האריס, הורפורד ואמביד כולם ניסו לייצר בצבע ואדאביו חסם בפעם השלישית כבר ברבע הראשון. מהצד השני, באטלר במחצית רעה של 3 מ13 (0 מ5 לשלוש) לא הצליח התקפית לתפקד והתקפת ההיט התבססה בעיקר על פיק אנד רול בין נאן ודראגיץ’ עם אדאביו. במחצית 44-39. כמו כדורסל יווני של פעם. המחצית השנייה נראתה אחרת לחלוטין כשבאטלר סוף סוף נכנס לעניינים מה שפתח את המשחק למטר שלשות של ג יי קראודר, רובינסון ובעיקר טיילר הירו שפשוט התפוצץ עם 23 נקודות במחצית השנייה(6 מ9 לשלוש) אחרי מחצית של שתי נקודות בלבד. פילדלפיה נראו עצבניים וחוסר הכימיה ניכר. בסיום 102- 87 להיט שעולים ל3-2 בסדרה.

למשחק מספר 6 שחקני פילי הגיעו כשהקהל כבר עצבני במיוחד ורבים בקהל הניפו את השלט BBBB (Bye Bye Brett Brown) . המחצית הראשונה הסתיימה בקריאות בוז צורמות לסיקסרס שנראו איום ונורא , כשאמביד עם 15 היחיד שאיכשהו מחזיק אותם במשחק. 56-42 להיט במחצית ביום נפלא של דראגיץ עם 14 נק’ במחצית. אך דווקא עם הגב לקיר, האיש עם בעיות הגב נזכר שהוא גם יודע לשחק כדורסל, בן סימונס הגיע למחצית השנייה כמו סילון. פילי הלכו על הרכב רוטווילרים עם סימונס, תייבל, ריצ’רדסון, הורפורד ואמביד ורצו תוך 3 דקות 13-2. בסיום הרבע הסיקסרס עלו ליתרון 76-70

 

הרבע האחרון היהכולו סיקרס

 

הרבע האחרון היה שוב כולו סיקסרס. לפתע אמביד קולע שלשות, סימונס מריץ את ההתקפות וההיט מתקשים להישאר במשחק למרות יכולת טובה של באטלר. 103-95 לפילי בסיום והסדרה הולכת למשחק 7. משחק 7 היה דרמטי ועצבני כרגיל. במחצית הראשונה פילדלפיה, פתחה יתרון קל, נשענים על אמביד בצבע יחד עם תרומה מפתיעה של האריס שהיה חלש עד כה בסדרה. הרוקיז של ההיט נראו לא מפוקסים וספולסטרה השאיר בעיקר את הווטרנים להלחם (דראגיץ’, באטלר, ג יי קראודר, איגואדלה, אדאביו) . במחצית 54-47 לסיקסרס. הרבע השלישי היה בסימן הידוק ההגנה של ההיט כשבם אדאביו מוביל כדור, ומוציא לפינות לאיגואדלה וכן ג יי קראודר שקלעו יחד 5-9 לשלוש ברבע הזה. דאנק של אדאביו על הורפורד עשה את המהפך , 75-71 להיט בסיום הרבע.

 

לסיכום המאמר ג יי קראודר:

 

הרבע האחרון בסדרה היה עצבני, לחוץ ובסיקסרס נזכרו מי היה האיש שסחב אותם שנה שעברה במצבים האלו-ג’ימי באטלר, שהיה נראה שהוא היחיד שנהנה מהמעמד. דקה לסיום שלשה של באטלר העלתה את ההיט ל7 הפרש . הוא חגג בהפגנתיות מול הספסל של הסיקסרס. כשהסיקסרס חזרו מהטיימאאוט הורפורד קלע שלשה, סימונס חטף לדאנק ולפתע 2 הפרש להיט, כדור להיט. 17 שניות לסיום. הסיקסרס ביצעו עבירה מהירה על אדאביו-קלע של 69% מהקו. אדאביו עם הראשונה…הכדור קופץ, מתגלגל…ונכנס. אדאביו עם השנייה- וזה נכנס! 4 למיאמי – 99-95 .

הסיקסרס לקחו טיימאאוט ויצאו לתרגיל לשלשה של קורקמאז. קורקמאז זורק ואפילו לא פוגע בטבעת. 12 שניות לסיום…בראון עוד צועק לשחקניו לעשות עבירה אבל אחרי כמה שניות בהם דראגיץ’ ברח לשחקני הסיקסרס הייאוש שלהם ניצח. הסיקסרס הפסיקו לנסות לעשות פאול, הזמן נגמר. מיאמי מנצחת 99-95 ו4-3 בסדרה ועולה לסדרת חצי הגמר מול קבוצות מילווקי באקס. אמביד התחבק ארוכות עם ג יי קראודר והשאיר את אוהדי הסיקסרס לקיץ מלא חששות. האם אמביד בדרך החוצה? האם ברט בראון? האם הורפורד? או אולי סימונס? מה שבטוח…עונה הבאה הם לא יוכלו להישאר ככה.

Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Next Post

סיפורים מעוררי השראה לילדים על כדורסל

בעולם יש כ-3 מיליארד חובבי כדורסל!!! אבל זו רק עובדה אחת מתוך עובדות מרתקות רבות על כדורסל. הנה כמה עובדות על תחילתו של משחק הכדורסל וכמה ציטוטים מגדולי הכדרסולנים, שיכולים לעורר השראה בכול ילד שמצטרף לקבוצת כדורסל ורוצה להיות דני אבדיה הבא…  הכדורסל הומצא בסוף המאה ה-19. אחת העובדות המרכזיות […]
תמונה של סיפורים מעוררי השראה לילדים על כדורסל

אולי תאהב גם

דילוג לתוכן