ציד החוזים הגרועים

יוסי
0 0
Read Time:4 Minute, 59 Second

איך ג'ון וול, אנדרו וויגינס וכריס פול יוכלו לקרב אותך לאליפות?

נכתב על ידי נון בן שירה

לצד המירוץ המטורף להשגת הכוכבים החופשיים שיוזנק רשמית ב30 ביוני , מתקיים מירוץ מקביל , שונה ומשונה- ציד החוזים הגרועים. מה יכולה לעשות קבוצה עם מקום בתקרת השכר וסיכוי אפסי להחתים את קוואי, קמבה או קיירי )אם מישהו עוד מעוניין בזה( ? לצוד חוזים גרועים. מה זה נותן? מסתבר שדיי הרבה. קבוצות שנתקעו עם חוזי ענק לשחקנים הלא יעילים שלהם מגיעות למבוי סתום כל כך מייאש ורבות מהן היו מוכנות לתת הרבה מאוד נכסים רק בשביל להיפטר מהחוזה הגרוע שלהן. לכן , קבוצה שלא ממש מאמינה בסיכוייה להתחרות על אליפות כאן ועכשיו יכולה בתמורה לנטל החדש שהיא רוכשת לקבל בחירות דראפט מפתות , שחקנים יעילים בנוסף ועוד וכך לקדם את עצמה מאוד בטווח הארוך.

אז לכבוד אותן קבוצות קיבצתי את עשרת החוזים הגרועים ביותר לדעתי , חוזים ששוויים השלילי כל כך גדול כך שיכולים להעניק לקבוצה שנוטלת אותם המון בתמורה.

10.  בלייק גריפין (דטרויט פיסטונס) העונש- 171 מיליון לחמש שנים, עד 2022 מה הם חשבו לעצמם- הם לקחו את בלייק עם החוזה מהקליפרס במחשבה שהעיר האפורה זקוקה למעט אבק כוכבים ומי יודע? קצת תקווה לפלייאוף הגלולה המרה- דווקא אחריי שנה נהדרת נראה שהתקרה שבלייק מציב בדטרויט מייאשת הוא הגיע אחריי עונה נפלאה לפלייאוף מהמקום השמיני כשהוא שוב פצוע ונראה כמו צל עצוב של עצמו. הוא יחזור בתחילת שנה ליכולת סבירה אך לא נראה שזה בדרך למקום טוב סוכרזית- בכל זאת בלייק עדיין שחקן מצויין, אחריי עונת All NBA. הוא פיתח שנה שעברה אלמנטים רבים שמפצים על האתלטיות שאבדה. זה לא שיש לפיסטונס אופציות הרבה יותר טובות

עוד בנושא:

כתבות נבא  >> 

כתבות יורוליג >>

כתבות ליגת העל >>

 

רואים כבר את הסוף

9.  ג.ר סמית (קליבלנד קאבלירס) העונש- 57 מיליון ל4 שנים עד סוף עונת 2020 מה הם חשבו לעצמם- הוא חבר של לברון אז אין ברירה הגלולה המרה- קליבלנד קיבלה בשנים האחרונות את הנזק הנורא הזה שבעידן שאחריי לברון היה נכס שלילי גם בלי הצורך לשלם לו כ15 מליון דולר בעונה…הוא עדיין שם למטרת רוחם סוכרזית – זהו, תחזיקו מעמד עוד קצת וזה נגמר. בדד ליין הוא כבר יכול להחשב כנכס סביר מאחר והוא חוזה נגמר.

8.  חסן ווייטסייד (מיאמי היט) העונש-98 מיליון ל4 שנים מה הם חשבו לעצמם – ווייטסייד יכול להיות חתיכת כוכב בליגה הזאת… בסוף סנטר טוב זה מצרך קריטי…הוא יכול להיות כמו אלונזו ושאק! אה,אנחנו כבר לא בשנות ה90? הגלולה המרה- בין כל חגיגת השחקנים החופשיים מיאמי מלאת החופים , הכיף והאטרקטיביות תקועה מחוץ למשחק. קוואי? קמבה? אולי לפחות איזה טוביאס? עזבו אתכם הקאפ סתום על ידי ה27 מליון של ווייטסייד. סוכרזית- כמו בסעיף הקודם , עוד מעט זה נגמר…אולי עוד יישאר איזה פרי אייג'נט פנוי?

7 . גורדון היוורד בוסטון סלטיקסהעונש- 127 מיליון ל4 שנים עד 2021 שנה אחרונה אופציית שחקן
מה הם חשבו לעצמם- פרי אייג'נט טוב רוצה לחתום בבוסטון, זה לא קרה אף פעם! יש שינוי . יחד עם קיירי העתיד ורוד הגלולה המרה- הכל נהיה שחור אחריי 5 דקות במשחק הפתיחה של עונת 2017-2018. הוא חזר צל של עצמו והצל שלו עדיין כבד על כל העתיד של בוסטון שכבר לא נראה ורוד כל כך סוכרזית- סיכוי לא רע שיחזור לעצמו או לפחות קרוב לזה השנה אחריי קיץ של אימונים . אולי עוד חצי שנה זה כבר לא ירגיש כל כך נורא שיש היוורד בקבוצה

 

סטיבן אדאמס אוקלהומה סיטי ת'אנדר העונש- 100 מיליון ל4 שנים עד 2021 מה הם חשבו לעצמם- הוא צעיר, הוא לוחם והוא מוכן לוותר לווסטברוק על הריבאונדים הגלולה המרה- הת'אנדר כרגע תקועים במס, וכקבוצה משוק קטן שלא מצליחה לעבור סיבוב ראשון לשלם עוד שנתיים 50 מליון לסנטר שלא קולע מחוץ לטווח נגיחה ולא מצליח להישאר על המגרש ברגעי האמת זה בעיה רצינית סוכרזית- בסוף, הוא עדיין צעיר , עדיין מוכשר ועדיין נדיר למצוא כזה חבר לקבוצה שמוכן לחסום לריבאונד בלי לקחת אותו מהסטטיסטיקה של ווסטברוק.
ניקולאס באטום שארלוט הורנטס העונש – 120 מיליון לחמש שנים עד 2021 מה הם חשבו לעצמם- הקלעי השני בטיבו בקבוצה שכמעט הגיע לחצי גמר מזרח…ברור שנשלם! הרי צריך לשלם למישהו, לא? הגלולה המרה – באטום הלך והדרדר יחד עם שארלוט , הדבר היחיד שעולה כל הזמן הוא השכר שלו. סוכרזית- מייקל ג'ורדן שם אז לפחות אפשר לדעת שמהלכים גרועים ממנו עוד לפנינו

 

4.  קווין לאב קליבלנד קאבלירס העונש- 120 מיליון ל4 שנים עד 2023 מה הם חשבו לעצמם- אז מה אם לברון עזב? אנחנו עוד יכולים להיות קונטנדרים. הוא נראה את זה לכולם, נחתים את לאב על חוזה מפלצתי ונעביר מסר. הגלולה המרה- לאב בדרך למטה, קליבלנד כבר מזמן בתחתית והסוף של החוזה עוד רחוק מאוד. סוכרזית – הגיע גארלנד. אולי אפשר יהיה תמורת סקסטון המיותר לקאבס להעביר את לאב?

 

3.  אנדרו וויגינס מינסוטה טימברוולבס העונש 147 מיליון לחמש שנים, עד 2023 מה הם חשבו לעצמם- יחד עם קאט הוא העתיד שלנו. הרי הוא סופר מוכשר היה בחירה ראשונה בדראפט, הוא רק צריך להתאפס על עצמו ולהתבגר ואז השמיים הם הגבול הגלולה המרה- הוא לא יתאפס על עצמו ולא יתבגר. למה לו להשקיע כשהוא כבר מולטי מיליונר סוכרזית- הוא עדיין צעיר והכשרון עדיין שם. מה שאומר שיש סיכוי לא רע שתהיה איזושהי קבוצה אחרת שתהיה מספיק טיפשה להמר עליו

2.  כריס פול יוסטון רוקטס העונש -159 מליון ל4 שנים עד 2022 מה הם חשבו לעצמם- אין מה לעשות . זו הדרך להשאיר אותו. אם לא יישאר הלכו סיכויי האליפות …היינו כל כך קרובים מול הווריירס . נשלם על שנתיים יפות 2 טבעות? ונספוג שנתיים אחרונות מאוחרות הגלולה המרה – הסיכוי לאליפות הולך ופוחת יחד עם היכולת של כריס פול. האופי ככל הנראה קשה מאוד והיכולת כבר לא מספיק מדהימה כדי לחפות על זה.
סוכרזית- בסוף, הוא עדיין אחד מ6-7 הרכזים הטובים בליגה והמערב שנה הבאה ללא הגירסה המפחידה של הווריירס הכל פתוח

  1. ג'ון וול וושינגטון וויזארדס העונש- 172 מליון ל4 שנים מה הם חשבו לעצמם – הוא זכאי לסופרמקס, חייבים לתת לו שלא יעלב. הגלולה המרה – לא בטוח שהוא ישחק יותר מדי כדורסל בשביל הכסף הזה… העתיד של וושינגטון כבול לחלוטין לחוזה של וול ונראה שאף GM לא ממש רוצה לבוא למועדון במצב נורא כל כך. החוזה הרע בNBA. סוכרזית- אם לא ישחק יוכלו לקבל קצת החזרים מהביטוח.

אולי זה עדיף על הגירסה הבריאה והשמנמנה שהייתה על המגרש בשנה וחצי האחרונות

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Next Post

ג'קסון הייז

■ ג'קסון הייז בין שחקני הפיק אנד רול הטובים ביותר שראינו בדראפטים האחרונים, מסוכן מאוד מתחת לצבע ויכול לסיים בכל מקום מתחת לסל. הוא חלק מהסגל המוכשר (בטירוף) שנבנה העונה בניו אורלינס, ויש לו את הכלים להיות אחד הביג מנים המסוכנים ביותר בשנים הקרובות ■ נכתב על ידי עילי שדה. […]
תמונה של ג'קסון הייז

אולי תאהב גם

דילוג לתוכן