קליבלנד קאבלירס

סיכום קיץ שהקיץ של קליבלנד קאבלירס – שואפים לבינוניות. במאמר הקרוב ננתח את הקיץ שעבר על קבוצת קליבלנד.

 

נכתב על ידי גאמפ בול ישראל 

 

שחקנים שעזבו :

לארי נאנס ג׳וניור

דרק ג׳ונס ג׳וניור

שחקנים שנשארו: ג’ארט אלן.

שחקנים שהצטרפו :

לאורי מרקנן

ריקי רוביו

טאקו פול

דנזל ולנטיין.

 

הטוויטר הרשמי של קבוצת קליבלנד קאבלירס :

 

 

 

חמישייה צפויה :

 

הגיעו: דלון רייט, גהיל אוקפור,טימוטו לואלו כאברוט,גיילן גונסון,גוני המילטון,גורגי דאנג,שריף קופר.

 

חמישיה צפויה : 

דאריוס גארלנד

קולין סקסטון

אייזק אוקואו

אוון מובלי

גארט אלן

 

ספסל: ריקי רוביו, קווין לאב, צ׳אדי אוסמן, לאורי מרקנן, טאקו פול, דנזל ולנטיין, טוריאן פרינס.

 

המסורת של הקליבלנד : 

 

לאחר שסיימו את העונה הסדירה במקום השלושה עשר במזרח, בקבוצת קליבלנד קאבלירס המשיכו את המסורת “המכובדת” מהעונות האחרונות – לא לעלות לפלייאוף.

בואו נודה על האמת, קליבלנד קבוצה אפורה שמלאה בשחקנים בינוניים בכל העמדות. לא כאלה רעים, אבל קשה לשאוף גבוה כשהשחקן היחיד בקבוצה שהיה אולסטאר הוא… קווין לאב. ואם כבר פתחנו עם לאב, נזכיר שהקבוצה מנסה להפטר מהחוזה הכבד שלו – לווטרן של קליבלנד עוד שתי עונות נוספות בחוזה, שבהן הוא צפוי להרוויח כ-60 מיליון דולר במצטבר. אחרי עונה לא מרשימה במיוחד של 12.2, נק’ ו-7.2 ריבאונדים ב-25 משחקים בלבד שבהם השתתף, השחקן בן ה-33 צפוי לפנות את מקומו בחמישייה כדי לאפשר לשחקנים הצעירים להיכנס לעניינים.

 

מה העונה קליבלנד קאבלירס עשו? 

 

אז מה קליבלנד קאבלירס עשתה בפגרה? אם לסכם את זה בקצרה: תפסו גובה. בהתחלה התוספת הגיעה דווקא לקו האחורי – ריקי רוביו, שיוסיף ניסיון ויעניק את המנוחה הנדרשת לסקסטון כשזה יצטרך אותה.

אבל מכאן…: הם עשו בחירה מצוינת בדראפט, כאשר בחרו בבחירה הרביעית את הפורוורד \ סנטר אוון מובלי (2.13 מ’), גבוה מעולה ונייד, ושומר מעולה. במהלך מעט תמוה, בקליבלנד בחרו להאריך את החוזה של ג’ארט אלן (2.11 מ’), בתקווה שהשניים יצליחו לשחק יחד מתחת לסלים – בהנחה שמובלי נכנס להרכב על חשבונו של לאב. הקאבס המשיכו וצירפו עוד גבוה לסגל, הפעם בטרייד – לאורי מרקנן (2.13 מ’) שהגיע משיקגו ונותן קצת ריווח בהתקפה. לקינוח, החליטו בקליבלנד ללכת בכל הכוח על גימיק ה”גובה” וצירפו את טאקו פול (2.26 מ’), מה שהפך אותם לקבוצה הגבוהה בליגה, ובסך הכל סוגר קו קדמי לא רע.

 

סרטון סיכום עונה של קבוצת קליבלנד קאבלירס 2021 :

 

 

לסיכום : 

 

אבל עם כל הכבוד לגורדי השחקים החדשים בקבוצת קליבלנד קאבלירס, בעונה הקרובה יקוו באוהיו שגארלאנד, ובעיקר סקסטון, יעשו את קפיצת המדרגה המיוחלת ויוכיחו שהם כוכבים אמיתיים. כאלו שיכולים לקלוע בעצמם, וגם למשוך מספיק תשומת לב מההגנה כדי לסדר מצבים לחברי הקבוצה. אם גם הקו הקדמי שהזכרנו יניב פירות, יש סיכוי שהקבוצה תצליח סוף כל סוף לצאת מקרקעית הליגה שבה היא תקועה בשנים האחרונות, ולהגיע לבינוניות. ואם הכוכבים יסתדרו בשורה, וברור לי שאני אופטימי – אולי אפילו אפשר לחלום על פלייאוף ראשון לראשונה מזה ארבעה עונות.

כתבות נוספות על קבוצת קליבלנד קאבלירס :

דילוג לתוכן