לוס אנגלס קליפרס

סיכום קיץ של קבוצת לוס אנג’לס קליפרס: שחקנים שהגיעו דראפט – קאון ג’ונסון (21), ג’ייסון פרטסון (33), ברנדון בוסטון (51)
פרי אייג’נסי – ג’אסטיס ווינסלו
טרייד – אריק בלדסו

 

נכתב על ידי גאמפ בול ישראל

 

עזבו: טרייד – פטריק בברלי, רג’ון רונדו, דניאל אוטורו פרי אייג’נסי – אמיר קופי, דמרקוס קאזינס, פטריק פטרסון.

 

חמישיה צפויה : 

 

אריק בלדסו, פול ג’ורג, קוואי לאונרד, ניקולאס באטום, איביצה זובאץ

סיכום העונה בקצרה של לוס אנג’לס קליפרס : זה שהקליפרס הפכו פיגור 0-2 מול הקבוצה הכי טובה של העונה הסדירה, ובגמר המערב עשתה צרות לסגנית האלופה, וכל זה בלי קוואי – מראה על העומק הבאמת מטורף שיש שם. פול ג’ורג’ די חזר לעצמו, ואולי סוף סוף יצליח להביא את יכולותיו לאותו מגרש יחד עם קוואי וכולם. הקליפרס סיימו את העונה הסדירה עם אחוזים מדהימים לשלוש, ברמות היסטוריות. הכדורסל שלהם היה נראה טוב יותר, ובעיקר רגוע יותר. אבל בשורה תחתונה – עוד עונה בפרוייקט של הקליפרס הסתיימה ללא כלום. וכל עונה כזו שנגמרת, מקרבת את הפרוייקט אל סופו.

 

לקראת העונה הבאה :

 

אז הקליפרס נמצאים כעת בעונת מבחן. אמנם לא ידוע עדיין מתי יחזור לאונרד למגרשים, אך זו בהחלט עונת מבחן של הפרוייקט הזה של סטיב באלמר, שמקווה מאוד לא לראות אותו קורס. הטרייד של אריק בלדסו הוא מעניין. פטריק בברלי ורג’ון רונדו הם אבידות. אבידות לא קטנות. בברלי הוא השחקן שהכי היית רוצה איתך, ורונדו ברגע יכול להפוך לרונדו של 2008. אבל אם אריק בלדסו יצליח להיכנס לסחמה הזו של טיירון לו, ויצליח למקסם את יכולותיו שם – הוא מתאים בול לקבוצת לוס אנגלס קליפרס

.

לסיכום : 

 

רכז חכם, שומר אדיר, שיכול לנהל את כוח ההתקפה האדיר הזה בנחת. הקליפרס טיפה איבדו מהעומק שלהם עם עזיבת קאזינס ופטרסון, אבל ג’סטיס ווינסלו הוא פוטנציאל רציני שיוכל לתרום רבות מהספסל. המערב הוא כמובן, קשה. אבל הקליפרס בחתיכת מבחן עכשיו. גמר איזורי – והפרוייקט של הקליפרס ניצל. לפחות סטיב באלמר מקווה. בכל מקרה, בהצלחה לקבוצת לוס אנגלס קליפרס!

סרטון סיכום של לוס אנג'לס קליפרס עונת 2021:

כתבות נוספות של הקליפרס :

דילוג לתוכן