דנבר נאגטס

תמונה של דנבר נאגטס

סיכום קיץ דנבר נאגטס – שידור חוזר, תוצאות אחרות? \\ גילי פרידלנדר מי עזב ומי נישאר ומה עוד קרה בקבוצת דנבר  מתחילים.

 

נכתב על ידי גאמפ בול ישראל 

 

עזבו: שאקיל האריסון, ג’אבל מגי (פניקס), פול מילסאפ (ברוקלין). נשארו: וויל בארטון, אוסטין ריברס, ג’מייקל גרין, מרקוס הווארד. הצטרפו: ג’ף גרין, טאריק בלאק (אקס מכבי), ניישון “בונז” היילנד (רוקי) ופיטר קורניל (רוקי).

 

 

הטוויטר הרשמי של קבוצת דנבר נאגטס

 

 

החמישיה הצפויה בקבוצת דנבר נאגטס

 

חמישייה צפויה:

ג’מאל מארי*, מייקל פורטר ג’וניור, וויל בארטון, ארון גורדון, ניקולה יוקיץ’. *עד החזרה של מארי מפציעה, מונטה מוריס צפוי להיות הרכז הפותח.

 

העונה הקודמת נגמרה מהר מהצפוי : 

 

העונה של דנבר נאגטס נגמרה בפועל כבר ב-12 באפריל, כשג׳מאל מארי עלה לסל ברגל שמאל, ומיד קרס לרצפה בגלל מה שבהמשך התברר כקרע ברצועה הצולבת. עד הפציעה, המצב היה מצוין –

ביחד עם רמת ה-MVP שיוקיץ’ הציג, וארון גורדון שנראה כמו החתיכה החסרה בפאזל, מארי היה הסקורר הקטלני שסוגר משחקים צמודים. הדרך לגמר המערב, ואפילו אליפות ראשונה למועדון, נראתה בהחלט אפשרית. אבל הפציעה קרתה, ולמרות שהצליחו להחזיק מעמד בצמרת המערב (סיימו במקום השלישי), יוקיץ’ והחבורה לא יכלו לפניקס בסיבוב השני של הפלייאוף וחטפו סוויפ מהדהד.

 

התוספת החדשה של דנבר נאגטס

 

מילה על התוספות החדשות: ג’ף גרין מגיע בשביל למלא משבצות של שני שחקנים שעזבו – ג’אבל מגי ופול מילסאפ. גרין יצטרך להתאמץ בשביל להראות שהוא יכול לשחק כמחליף ראוי בשביל יוקיץ’: הסרבי הוא השחקן עם ה-PER הגבוה ביותר בליגה, ומוביל את הקבוצה כמעט בכל פרמטר אפשרי, אבל כשהוא על הספסל הקבוצה מתקשה.

גרין הוותיק יוכל לתת לו דקות מנוחה סולידיות, כשחקן שיודע לסיים מבפנים וגם לפגוע עם שלשה או שתיים במשחק. טאריק בלאק, מיודעינו בן ה-29, עושה קאמבק ל-NBA אחרי שנתיים במכבי ועוד עונה בזניט הרוסית. בלאק לא צפוי לקבל הרבה דקות משחק אבל ינסה להוכיח שהוא אכן שייך לליגה הטובה בעולם. 

 

סרטון סיכום עונה של הנאגטס 

 

 

באגף הרוקיז :

 

באגף הרוקיז, “בונז” היילנד הוא גארד אנרגטי עם קליעה טובה, שיוכל להנות מכך שתשומת הלב של ההגנה תופנה לשחקנים האחרים בקבוצה. בהיעדרו של מארי, הוא צפוי לקבל נתח יפה מהדקות בתחילת העונה, ויצטרך להוכיח את עצמו כדי שגם אחרי שמארי יחזור, הוא יישאר חלק משמעותי מהרוטציה. מרקוס הווארד, רכז שהוחתם מחוץ לדראפט, צפוי להישלח לג’י ליג.

נראה שבקבוצת דנבר נאגטס מקבלים את העובדה שעכשיו הם מחכים למארי שיחזור – וינסו להשלים את מה שהתפקשש בעונה הקודמת. כך גם היתה ההתנהלות של הקבוצה בקיץ; כמעט בלי תנודות משמעותיות בסגל, ולפחות בינתיים, בלי שום טרייד מפוצץ או החתמה נוצצת. – וזה לא רע בכלל.

 

לסיכום : 

 

דנבר נאגטס מראים למארי שהם מאמינים ביכולת שלו לחזור להיות ממובילי הקבוצה, וזה לא מובן מאליו בשביל שחקן צעיר, בטח כזה שנותן את הנשמה בכל דקה על המגרש. הקנדי כאמור לא צפוי לשחק בתחילת העונה, כך שהנהלת הנאגטס בעצם אומרים ליוקיץ’ – “המפתחות בידיים שלך”.

ללא שינויים משמעותיים בסגל, ניתן להניח ששחקן העונה ימשיך פחות או יותר באותה היכולת. ארון גורדון, שכבר כשהגיע הצליח להשכיח במעט את העזיבה של ג’רמי גראנט, ימשיך בהתאקלמות בבית החדש ובתקווה גם ייקח על עצמו חלק משמעותי יותר בחלוקת הנקודות. בהרי הרוקי מצפים לשידור חוזר של העונה הקודמת, רק הפעם – בלי פציעות.

כתבות נוספות על קבוצת דנבר נאגטס

דילוג לתוכן