שיקגו בולס

כתבה מקיפה על שיקגו בולס מי עזב ומי נישאר ועוד בכתבה מתחילים: השחקנים שעזבו הם – עזבו: דניאל ת’ייס – רוקטס תומאס סטורנסקי – פליקנס גארט טמפל – פליקנס כריסטיאנו פליסיו תדאוס יאנג- ספרס אל-פארוק אמינו- ספרס 

 

נכתב על ידי גאמפ בול ישראל: 

 

שחקנים שנישארו בקבוצת שיקגו בולס : 

זאק לאבין, פטריק וויליאמס, טרוי בראון ג’וניור, דבון דוטסון, ג’בונטה גרין, ניקולה ווצ’ביץ’, קובי וואייט.

שחקנים שהצטרפו:  לונזו בול – פליקנס (טרייד) אלכס קארוסו – שחקן חופשי דמאר דרוזן – ספרס (טרייד) טוני בראדלי – שחקן חופשי חמישייה צפויה: לונזו בול זאק לאבין דמאר דרוזן פטריק וויליאמס ניקוחה ווצ’ביץ’

 

הציפיות של אוהדי שיקגו בולס :  

 

בתחילת העונה הקודמת הציפיות של אוהדי הבולס, ואוהבי הנבא בכלל לשיקגו היו גבוהות,  קפיצה של שחקנים צעירים,מאמן חדש והבחירה הרביעית, אך החששות היו גבוהים כמעט באותה המידה: הקבוצה מעיר הרוחות בחרה את פטריק וויליאמס בבחירה הרביעית, בחירה מאוד שנויה במחלוקת, שבסופו של דבר התבררה כבחירה נכונה, אבל זה סיפור לכתבה אחרת, אבל בכל זאת, כנראה שהחששות האלה התגלו כנכונים, כי הבולס סיימו את העונה עם מאזן של 31-41 שלילי, וגם לאחר שהביאו את ווצ’ביץ’ ואמינו במקומו של קארטר ופורטר ג’וניור המצב לא השתפר.  

 

הציפיות מהבולס העונה : 

 

אבל גם העונה, שנה לאחר מכן, עם קארוסו, דרוזן והרכז שהבולס רודפים אחריו כבר שנתיים- לונזו בול הציפיות ממשיכות להיות גבוהות. עזיבתו של פליסיו היא בין הדברים היותר טובים שקרו לבולס בזמן האחרון: הברזילאי, שהרוויח כמעט 10 מיליון דולר בעונה בכמה שנים האחרונות עזב, ובכך הקבוצה באדום נפטרה מהחוזה הענקי שלו, מה שבטוח עזר להביא את ארבעת השחקנים שהבולס החתימו. גם גארט טמפל, שלא שיחק הרבה, אל-פארוק אמינו שהגיע בטרייד דדליין מהמג’יק ות’דאוס יאנג ששיחק שנתיים בקבוצה עזבו, וישאירו את הקבוצה בלי מנהיג מנוסה ברור מראש, ובנוסף לכך, גם דניאל ת’ייס עזב, וכתוצאה מכל העזיבות האלה הרוטציה בעמדת הביגמן הידלדלה. סאטורנסקי היה סביר, ולא יותר בשנתיים שלו בבולס, והעזיבה שלו לא מאוד משפיעה על הבולס כשלונזו בול, וואייט, דוטסון, קארוסו, לאבין ועוד שלל גארדים עדיין בסגל של שיקגו בולס.

 

סרטון של שיקגו בולס העונה :

חלון העברות של הבולס :  

 

החלון החופשי של קבוצת שיקגו בולס היה ללא ספק, לדעתי החלון הכי טוב בכל הנבא: הם מצאו את הפליימייקר שהם חיפשו כל כך הרבה זמן בלונזו, מילאו את עמדת הסמול פורוורד שהייתה חסרה ברמה גבוהה עם דרוזן המנוסה, שיעמיק מבחינה התקפית את הסגל הזה עוד יותר, וגם קארוסו יתרום לא מעט מהספסל, ויסית את תשומת ליבה של המדיה בחזרה אל הבולס. גם החתמתו של בראדלי הייתה החתמה נכונה: שחקן צעיר שמוסיף מחליף שלא היה לפני בעמדת הסנטר. 

 

עתידו של לאורי מארקנן : 

 

עתידו של לאורי מארקנן עדיין לא ידוע, לאחר שדווח שהפיני לא רוצה להישאר בקבוצה, ושיש לו כבר כמה הצעות מקבוצות אחרות בליגה, אך כידוע מארקנן הוא שחקן חופשי מוגבל, ולכן שיקגו בולס יכולים להשוות כל הצעה שתגיע אליו. אני חושב מיותר להשאיר אותו, ויהיה עדיף גם בשבילו וגם בשביל הבולס שיעזוב את הקבוצה, בעדיפות דרך מהלך של סיין & טרייד שבו שיקגו תקבל משהו בתמורתו, אך גם בחינם יהיה עדיף שיעזוב, וגם יחסוך להם המון כסף שכנראה יקבל, מקום ברוטציה, ושחקן שלא רוצה לשחק בכלל.

 

לסיכום :

 

במקומם של הבולס הייתי מביא עוד ביגמן מנוסה, שיכול להנהיג את חדר ההלבשה, ולא ירצה הרבה זמן משחק, ושרק הנוכחות שלו בקבוצה תעזור לשחקנים הצעירים יותר, אבל חוץ מזה הסגל שלהם הוא הסגל הכי טוב שמארק איוורסלי, בילי דונובון וג’רי ריינסדורף יכלו לבנות, ואני מצפה לעונה גדולה, פלייאוף, ואולי אפילו יתרון ביתיות מהבולס בעונת 2021-2022. 

כל הכתבות על קבוצת שיקגו בולס יעלו באתר גאמפ בול ישראל האתר המוביל לכדורסל עולמי וישראלי. 

כתבות אחרונות על הבולס :

דילוג לתוכן