פיניקס סאנס

תמונה של פיניקס סאנס

סיכום הקיץ של קבוצת פיניקס סאנס מתחילים: שחקנים שהגיעו: פרי אייג'נסי – קמרון פיין האריך חוזה, כריס פול האריך חוזה, אבדול ניידר האריך חוזה, ג'אבל מגי הגיע. טרייד – לנדרי שאמט. 

 

נכתב על ידי גאמפ בול ישראל 

 

עזבו: ג'בון קארטר עזב בטרייד לברוקלין טורי קרייג חזר לדנבר חמישייה צפויה: כריס פול, דווין בוקר, מיקאל ברידג'ס, ג'יי קראודר, דיאנדרה אייטון.  

 

סיכום עונה בקצרה של פיניקס סאנס:

 

בפיניקס לא ציפו להגיע למעמד שהגיעו בעונה שעברה. לא ציפו, וגם אין טעם להכחיש זאת. אז מצד אחד יש טעם מובן של אכזבה, לאחר שהובילו כבר 2-0 בגמר והאליפות הייתה מרחק פסע מפיניקס. מצד שני, אני נוטה להאמין שאם לברון ודייויס היו שניהם 100% בעונה הקודמת, פיניקס הייתה גומרת את הסיפור שלה כבר בסיבוב הראשון. אני נוטה להאמין שגם אותם נוטים להאמין כך.

 

אז הסאנס לא זכו באליפות:

 

טוב אז גמר היה לקבוצת פיניקס סאנס, אליפות לא. מה שהיה היה, השאלה היא מה עושים מכאן. השארתו של כריס פול לארבע השנים הקרובות היא כה משמעותית לפיניקס, שתוכל כך להמשיך ולהרכיב קבוצות תחרותיות ועם סיכוי מסויים להגיע רחוק. קמרון פיין הוא נכס אדיר לקבוצה ומחליף מצויין לפול, לאחר שהביא פלייאוף באמת יוצא מן הכלל עם כמה הופעות שהצילו את העונה של הסאנס. ג'אבייל מגי הוא פצצת ניסיון ו-ותק, והוא יוכל ללמד המון את אייטון הצעיר. לאנדרי שאמט נכנס בול ברוטציה של מונטי וויליאמס וייתן דקות מנוחה ראויות לדווין בוקר כשצריך. 

 

לקראת העונה הבאה:

 

לקראת העונה הבאה: מ- פיניקס סאנס לא אצפה להגיע לגמר שוב, כי זה באמת היה מקרה יוצא דופן שהמון דברים היו צריכים לקרות כדי שיתרחש. טופ 6 במערב וחצי גמר מערב יהיו מספקים לדעתי, ומשם כל השאר בונוס. אם יש משהו שחסר לי קצת בסאנס זה אולי עוד קצת גודל, כי חוץ מאייטון ומגי אין שם חבר'ה שיכולים להתמודד עם הגדולים באמת של הליגה. כריס פול מגיע לעונה הזו כשהוא יודע שפיספס אולי את ההזדמנות האחרונה והכי גדולה שלו לתואר, והשאלה אם זה יגמור אותו או רק יעזור לו – רק הזמן יגיד. בכל מקרה בהצלחה לקבוצת פיניקס סאנס. 

סרטון של הסאנס מעונת 2021

מאמרים אחרונים על קבוצות הפיניקס :

דילוג לתוכן