ניו יורק ניקס

תמונה של קבוצת ניו יורק ניקס

עונת 20′-21 של ניו יורק ניקס ‘ הבהירה לנו זאת היטב: מדיסון סקוור גארדן חזר. חזר, ואיתו ניו יורק כולה. כי כשהניקס נראית טוב – ניו יורק נראית טוב. כשהניקס בקאנטים – ניו יורק בקאנטים. עד כדי כך משפיעה קבוצת הכדורסל על העיר. 

 

נכתב על ידי גאמפ בול ישראל 

 

ופתאום היה כדורסל בניו יורק! כדורסל שוטף, מהנה, זורם, מהיר. כדורסל של הגנה קשוחה, של עבודה קשה, של תום ת’יבודו. דריק רוז הגיע והרגיע את העניינים, ג’וליוס רנדל הפך מפלצת, ושאר הסגל הצעיר של הניקס החל לפרוח לו אט אט. יש כדורסל בניו יורק – יש צבע בניו יורק.

העונה המדהימה של ניו יורק ניקס :

 

והנה! אנחנו רואים לנגד עינינו, שלכל פעולוהנה! אנחנו רואים לנגד עינינו, שלכל פעולה טובה – יש תגמול. קמבה ווקר אמנם כבר לא בשיאו, אבל הגעתו לתפוח הגדול פותחת דלת לחזרתה של קבוצת ניו יורק ניקס לקדמת ליגת הNBA. קמבה ווקר ראה כי טוב, והגיע לניו יורק. הגעה של כוכב בסדר גודל כזה, לא משנה באיזה גודל הוא, פותחת את העיניים לסופרסטארים גדולים אחרים ברחבי הליגה, שאולי יחליטו בעתיד, כמו קמבה, לשחק בניקס.ה טובה – יש תגמול. קמבה ווקר אמנם כבר לא בשיאו, אבל הגעתו לתפוח הגדול פותחת דלת לחזרתה של הניקס לקדמת הNBA. קמבה ווקר ראה כי טוב, והגיע לניו יורק. הגעה של כוכב בסדר גודל כזה, לא משנה באיזה גודל הוא, פותחת את העיניים לסופרסטארים גדולים אחרים ברחבי הליגה, שאולי יחליטו בעתיד, כמו קמבה, לשחק בניקס. 

 

כל שחקן רוצה לשחק בגארדן: 

 

הרי מי לא רוצה לשחק שם, בגארדן?! “מקדש הכדורסל העולמי” חוזר לימיו הגדולים. קהל של ניו יורק ניקס בשיאו… אין דברים כאלה. אין מי שלא ירצה לשחק עבור הקהל הזה, במיוחד אם יש כדורסל טוב סביבו. והרי יש כדורסל בניו יורק! חמישייה של קמבה ווקר, אר ג’יי בארט, אוון פורנייה, ג’וליוס רנדל ומיטשל רובינסון. לא. רע. בכלל. 

 

קמבה ווקר : 

 

קמבה ווקר הוא רכז אדיר! אל לנו לשכוח. סקורר בחסד עליון, מוסר גדול, מכדרר מהטובים שהיו, ואגו לא מדבר אליו. ברגע שיתרגל למוסר העבודה של ת’יבודו – הוא רק יצמח. אר ג’יי בארט נותן את התחושה שעוד לא ראינו ממנו כלום, ויש עוד המון למה לצפות. כשהוא ועוד רכזים צעירים בקבוצה כמו עמנואל קוויקלי משחקים ולומדים מאגדות כדריק רוז וקמבה – אין שווה לזה. אוון פורנייה מגיע לאחר טורניר אולימפי נהדר, והוא כבר יודע מה לעשות בתפקידים כאלה. את קמבה הוא מכיר מצויין, ויש איתו בקבוצה עוד צרפתי (ניליקינה) שיעזור לו להתאקלם. ג’וליוס רנדל טוב בכדורסל, את זה ראינו בעונה החולפת. אמנם בפלייאוף הוא טיפה קרס, אך הגיוני שישוב לאותו הכושר שהיה – אם לא יותר מזה. מיטשל רובינסון הוא אתלט גדול ופוטנציאל גדול לא פחות. שומר אדיר. אישיות מגניבה ברמות. בהחלט הוא יתרום רבות לקבוצת ניו יורק ניקס. 

 

ניו יורק ניקס : 

 

דמנו לעצמכם אלי-הופים של ווקר את רובינסון. דמיינו לעצמכם מהלכי יחיד של ג’וליוס רנדל, שבחוץ מחכים פורנייה ובארט. תום ת’יבודו אלוף בלתכנת דברים כאלה. קמבה את רנדל – נשמע מצויין. דריק רוז על הספסל! מה צריך יותר מזה, תגידו? אוקי, אם חייב עוד, אז קבלו: רוז, עמנואל קוויקלי, קווין נוקס, אובי טופין, נרנלס נאוול, טאג’ גיבסון, אלק ברקס. רק לי בא לרקוד בלט כרגע? איזה ספסל כיפי! באמת. חווית צפייה. 

 

לסיכום : 

 

יהיה מרתק לראות את דריק רוז מפקד על החבורה הזו, ומרים את הצעירים לרמות חדשות. יהיה מרתק לראות אם קמבה יצליח להשתלב כמו שמצפים ממנו, ויצליח לחזור לגדולתו. יהיה מרתק בניו יורק בעונה הקרובה. אני רוצה לאחל המון בהצלחה ל- סימייייייי, ספייק לי, ושאר אוהדי הניקס בעולם. היידה, התפוח מגיע! כל הכתבות על קבוצת ניו יורק ניקס יעלה פה באתר גאמפ בול ישראל האתר המוביל בארץ לכדורסל עולמי וישראלי. 

סרטון סיכום עונה של הניקס עונת 2020:

כתבות על קבוצת ניו יורק ניקס :

דילוג לתוכן