מיאמי היט

תמונה של קבוצת מיאמי היט

זה כבר חלון ההעברות השלישי בשנתיים האחרונות ש- מיאמי היט רושמת כמוצלח. זה התחיל בקיץ 19′, שהנחיתו את ג’ימי באטלר ובחרו בדראפט את טיילר הירו. זה המשיך באותה עונה, כשלקראת הדד ליין הגיעו ג’יי קראודר ואנדרה איגודלה, שעזרו להיט בסוף אותה עונה להגיע לגמר הNBA. 

 

נכתב על ידי גאמפ בול ישראל : 

 

בקיץ שעבר ולאורך העונה הזו לא השתנה יותר מדי (קראודר הלך), ואולי דווקא העובדה הזו גרמה לכך שמיאמי לא הצליחה לשחזר את הצלחתה מעונת 19′-20′. 

 

הטוויטר הרשמי של ההיט :

 

הקיץ שעבר על מיאמי היט : 


והקיץ – איזה קיץ עובר על מיאמי היט. ריעננו את הסגל, ולכיוון החיובי. אמנם עזבו חתיכות משמועתיות בסגל דוגמת גוראן דראגיץ’, אייברי בראדלי, פרשס אצ’יווה ועוד, אך התחליפים – מכפרים על האבידות, ויותר.

שלושה אלופי NBA חדשים מגיעים להיט בקיץ הזה. שלושה שלקחו אליפות שנה אחרי שנה אחרי שנה.

 

מיאמי היט הקיץ!

 

זה התחיל עם קייל לאורי, שלקח אליפות לפני שנתיים עם טורונטו. מרקיף מוריס קטף טבעת בעונה שעברה עם הלייקרס, והאלוף הטרי עם מילווקי – פי ג’יי טאקר. שלוש החתמות מעולות וסופר חכמות. מעבר לצדדים המקצועיים, שבהם ניגע עוד רגע, מדובר בשלוש חבר’ה עם המון ניסיון פלייאוף, המון חוכמת משחק ואינטלגנצייה, הגנה ללא פשרות ורעב בלתי נגמר. הם מסוג השחקנים שלמרות שכבר לקחו אליפות – הם לעולם לא יישבעו ותמיד יילחמו אל עבר התואר.

 

גימי באטלר נישאר במיאמי

 

העובדה שג’ימי באטלר בחר להישאר במיאמי ביץ’ ולחתום שם ל4 השנים הקרובות מוסיפה המון נקודות חיוביות למועדון. כששחקנים בליגה רואים את ג’ימי באטלר חותם את עתידו במיאמי היט, זה משפיע. משפיע לטובה. כנ”ל לגבי דאנקן רובינסון. ויקטור אולדיפו נשאר – יופי. אמנם המניה שלו בירידה רצינית בשנתיים האחרונות, ואיתה גם רמת המשחק, אך לעולם אל תזלזלו בליבו של אולסטאר לשעבר, ובליבו של משתתף בזמר במסיכה גרסת אמריקה (יופי של דינוזאור הוא היה שם). 

 

עוד מידע על מיאמי

 

קייל לאורי, דאנקן רובינסון, ג’ימי באטלר, פי ג’יי טאקר, באם אדבאיו. יופי של חמישייה. אוקי, בואו נהיה ריאלים. זה לא יופי, זה מפחיד. כשיריבותיה של מיאמי היט יסתכלו בליינאפ לפני משחק מולה, הם יחטפו ברכיים קרות. הם יתחילו לרעוד. אין בחמישייה הזו אף חור בהגנה, ויש אינסוף כלים בהתקפה. קליעה מבחוץ? יש. שני מובילי כדור? יש. אולי אפילו שלושה. חסימה וגלגול של קייל לאורי&באם אדאביו, כשבפינות מחכים דאנקן רובינסון ופי ג’יי טאקר, וג’ימי מסתובב לו ומוודא שהכל הולך כראוי – שיאלוהים. בוא לא נשכח גם מי מפקח על כל זה מהקווים.

סרטון של מיאמי היט העונה :

עוד צעירים מבטיחים בקבוצת מיאמי היט : 

 

טיילר הירו, קייזי אוקפלה, גייב וינסנט. שלושתם צעירים ורעבים, ועם יופי של פוטנציאל. חלקם כבר הראו לנו אותו. כששלושתם עולים מהספסל, וכשמוסיפים להם וותק וניסיון של דווין דדמון, מרקיף מוריס ו-ויקטור אולדיפו – יש תחושה שגם הספסל של ההיט יכול לעשות צרות ליריבים, ואפילו להתפוצץ בימים טובים. 

 

לסיכום : 

 

כמובן שיש פה המון חלקים שצריכים להתחבר ולפרוח כדי שכל מה שתיארתי למעלה יקרה. בדרך כלל זה לא פשוט להתחבר ככה בקבוצה עם כה הרבה סטאר קווליטי. אך כשחושבים על אילו שחקנים נמצאים במיאמי היט, ועל איזה צנועים ובוגרים הם. וכשחושבים על האופי הבלתי מתפשר של מיאמי היט, וכזה שלא יסכים לשטויות בחדר ההלבשה, וכשחושבים על אריק ספולסטרה, שאימן כבר קבוצות יותר מסובכות מאלה – אפשר לומר זאת: Let’s go HEAT!

כתבות נוספות על מיאמי היט :

דילוג לתוכן