דטרויט פיסטונס

תמונה של דטרויט פיסטונס

מכאן אפשר רק לעלותעל הקיץ של דטרויט פיסטונסדטרויט פיסטונס ניצחה 20 משחקים בעונה שעברה, אולם היו כמה נקודות חיוביות וכמה שחקנים שהגיעו להישגים אישיים

 

נכתב על ידי גאמפ בול ישראל 

 

לגרמי גרנט הייתה עונת פריצה שהעמידה אותו במירוץ לשחקן המשתפר והוא הוכיח שהוא יכול להיות יותר מסתם רול פלייר. גם סאדיק ביי וגם אייזיאה סטיוארט נבחרו לבחירות ה-All-Rookie בסוף העונה. כמו כן, הגקסונים (פרנק וגוש) תרמו לא מעט לקבוצה והראו שהם יכולים להיות משמעותיים מאוד על הפרקט. 

 

דטרויט פיסטונס רוצים להתמודד על הכרטיס לפליאוף:

 

דטרויט פיסטונס ניצחה 20 משחקים בעונה שעברה, אולם היו כמה נקודות חיוביות וכמה שחקנים שהגיעו להישגים אישיים. לגרמי גרנט הייתה עונת פריצה שהעמידה אותו במירוץ לשחקן המשתפר והוא הוכיח שהוא יכול להיות יותר מסתם רול פלייר. גם סאדיק ביי וגם אייזיאה סטיוארט נבחרו לבחירות ה-All-Rookie בסוף העונה. כמו כן, הגקסונים (פרנק וגוש) תרמו לא מעט לקבוצה והראו שהם יכולים להיות משמעותיים מאוד על הפרקט.

 

דטרוייט פיסטונס סגל שחקנים מלא : 

 

קייד קנינגהם – רכז 

ג’רמי גרנט – סמול פורוורד

קיליאן הייז – רכז

לוקה גארזה – סנטר

סאדיק ביי – סמול פורוורד

אייזאה סטיוארט – פאור פורוורד

חמידו דיאלו – קלע 

קלי אוליניק – פאור פורוורד

ג’וש ג’קסון – קלע

דניס סמית’ – רכז

אייזיאה ליברס – סמול פורוורד

טריי ליילס – סמול פורוורד

פרנק ג’קסון – רכז

סבן לי – רכז

קורי ג’וזף – רכז

Balsa Koprivica – סנטר

רודני מקגרודר – קלע

סמית’ כריס – סמול פורוורד

 

הציפיות של הפיסטונס :

 

אבל הפיסטונס היו רוצים לנצח יותר מ-20 משחקים, ולהתמודד על הכרטיס לפלייאוף. הנה התסריט האופטימי:

לוקה גארזה משלים את סיפור הסינדרלה בזכות קליעה נאה מקשת השלוש והופך לסנטר שלישי נהדר (אחרי שאוקאפור עזב את הפיסטונס), וטריי ליילס נותן קפיצת מדרגה והופך למחליף טוב לגרנט (אחרי העזיבה של סקו דומוביה לברוקלין). גוש גקסון ממשיך לתת הגנה טובה אבל בה בעת מייצב את עצמו מבחינת אחוזי הקליעה.  

למעבר לקטגוריה ליגת אן בי איי לחצו כאן >>

 

הטוויטר הרשמי של קבוצת דטרויט פיסטונס : 

 

 

לא הכל רחוק מהמציאות : 

 

ולא הכל רחוק מהמציאות כמובן. ג’רמי גרנט רק צריך להישאר בריא ועקבי (מה שהרס לו במירוץ לשחקן המשתפר אשתקד), אוליניק בסה”כ צריך להמשיך את העונה הטובה שעשה ביוסטון, ודטרויט יכולה לחשוב על עונה לא רעה בכלל. אוליניק קלע 19 נקודות והוסיף 8.4 ריבאונדים למשחק ב -27 הופעות של הרוקטס בזמן שירה בכמעט 40 אחוזים מקשת השלוש. השניים האלה יכולים להיות המפתח העיקרי להתפתחות של החבר’ה הצעירים בקבוצה. לפן של הניסיון יוסיף גם קורי ג’וזף. קורי נתן עונה לא רעה בכלל אשתקד, בטח טובה יותר ממה שציפו ממנו. 12 נק’ ו-5.5 ריב’ ב-19 הופעות במדים של דטרויט פיסטונס. אם הוא יראה את זה למשך עונה שלמה, יש כאן אחלה שחקן ותיק שיכול לתרום מהספסל.

 

סרטון סיכום עונת 2021 של דטרויט פיסטונס :

 

 

לסיכום : 

הפסקה האחרונה היא העתיד של דטרויט פיסטונס. המידו דיאלו צריך להמשיך עם ההגנה והקליעה לשלוש מהעונה שעברה. הוא עוד עשוי להתברר כגניבה אם יראה יציבות לאורך עונה שלמה. קיליאן הייז הוא יהלום אמיתי אבל חייב להוסיף אגרסיביות. הוא אכן מגן טוב, אבל הוא חייב לתת מעצמו גם בהתקפה. למסור רק בהזדמנות הנכונה באמת, ולקחת על עצמו יותר כשצריך. על קייד קנינגהאם אני מאמין שכולכם שמעתם. פרוספקט ברמות הגבוהות (בחירה מספר 1 בדראפט האחרון), פוינט גארד בסייז מצוין וקליעה נהדרת. כולנו סקרנים מאוד לגביו.

החמישייה שלי: קייד קנינגהאם, קיליאן הייז, גוש גקסון, גרמי גרנט, קלי אוליניק.

כתבות על קבוצת דטרויט פיסטונס : ​

דילוג לתוכן