ברוקלין נטס

תמונה של ברוקלין נטס

סיכום קיץ – ברוקלין נטס: אחרי שבעונה שעברה רק הזרת של דוראנט הפרידה בין הנטס לגמר אזורי נגד אטלנטה, החבורה של סטיב נאש השתדלה לשמור על הסגל שלה בדיוק כפי שהוא.

 

נכתב ידי גאמפ בול ישראל 

 

השלישייה הגדולה עדיין שם (קיירי, הארדן ודוראנט), החיזוק המרענן (בלייק גריפין) ממשיך גם הוא, והצוות המסייע כדוגמת ג’ו האריס וקלקסטון קיבל אליו גם את פאטי מילס ופול מילסאפ המנוסים.

 

העונה האחרונה של ברוקלין נטס : 

 

החבורה מהמזרח יצאה בתחושות מעורבות מאותו חצי גמר נגד מילווקי באקס. בתחילת העונה לא היה ברור איך כל הפאזל הזה יתחבר, אבל בחלקים לא מעטים מן העונה – הם דווקא נראו די טוב. ניתן להיזכר בקלות איך אנשים חשבו שקווין דוראנט לא יחזור למה שהיה – ובכל זאת – הוא נחשב לשחקן הטוב בעולם כיום בעיני רבים. איך קיירי מחרב את הכימיה הקבוצתית – ולמעשה המשיך להראות כמה כישרון יש לו בידיים. איך הארדן לא יסתדר עם שני מחזיקי כדור כמו קיירי ודוראנט – אבל נתן עונה אדירה ואפילו הוזכר פה ושם בדיוני ה-MVP לאורך העונה.

 

הטוויטר הרשמי של הנטס :

 

החזרה של מרכוס אולדרידג’ :

 

אגב, הנטס בעיני מביאים סיפור גדול מהקיץ הזה – החזרה של למרכוס אולדרידג’. הביג-מן שפרש במהלך העונה שעברה עקב בעיות רפואיות (הפרעת קצב) – החליט לחזור למגרשי הכדורסל לעונה הקרובה. אחת הסיבות שאני רוצה שקבוצת ברוקלין נטס יזכו באליפות העונה היא עבור למרכוס, שכן טבעת תיצור קלוז’ר נהדר לסיפור המרגש הזה – שיזכיר לכולנו למה אנחנו אוהבים כדורסל.

 

סרטון סיכום עונת 2021 של ברוקלין נטס

 

 

ברוקלין נטס סגל שחקנים : 

 

קווין דוראנט – פאוור פורוורד

ג’יימס הארדן – רכז

קיירי אירווינג – רכז

בלייק גריפין – פאוור פורוורד

ג’ו האריס – קלע

דיאנדרה ג’ורדן – סנטר

ג’ף גרין – פאוור פורוורד

לאנדרי שאמט – רכז

ברוס בראון ג’וניור – קלע

ספנסר דינווידי – רכז

ניקולס קלקסטון – סנטר

טיילר ג’ונסון – רכז

טימותי לואוו-קברו – קלע

אליזה ג’ונסון – פאוור פורוורד

רג׳י פרי – פאוור פורוורד

כריס צ’יוזה – רכז

מייק ג’יימס – רכז

החמישייה שלי – קיירי, הארדן, דוראנט, בלייק גריפין וקלקסטון הצג פחות

 

לסיכום : 

 

כל הכתבות על קבוצת ברוקלין נטס יעלו באתר גאמם בול ישראל האתר המוביל לכדורסל עולמי וישראלי. כתבות שער על הליגה הטובה בעולם ליגת אן בי איי עקבו אחרינו.. 

כתבות נוספות על ברוקלין נטס :

דילוג לתוכן