אוקלהומה סיטי ת'אנדר

 בשנה האחרונה אוקלהומה סיטי ת'אנדר הפכה מקבוצת שהתחרתה בפליאוף בצורה רצינית עם קבוצה של הארדן ווסטבורק,לקבוצה שיש לה 18 בחירות סיבוב ראשון ב7 השנים הקרובות, היום נסתכל על הקיץ שלהם והאם זה תרם להם.

 

 

נכתב על ידי גאמפ בול ישראל 

 

עזבו: אל הורפורד, קמבה ווקר ( לא שיחק בקבוצה אפילו משחק), צארלי בראון גוניור,רוב אדוורדס גיילן הוורד, מלווין פרייזר

 

שחקנים שהצטרפו-  גוש גידי, טרי מאן,דריק פייבורס

 

חמישיה צפויה אוקלהומה סיטי ת'אנדר

 

חמיישיה צפויה:
שיי גילגס אלכסנדר
לוגנצץ דורט
גוש גידי
דריוס ביזלי
דריק פייבורס

 

רוטציית ספסל:

אלכסי פוקושבסקי
אייזיאה רובי
תאו מלדון
טי גרום
קנריץ וויליאמס
מייק מוסקלה
טרי מאן

 
 

הטוויטר הרשמי של קבוצת אוקלהומה סיטי ת'אנדר

 

 

 

הקיץ שעבר על הקבוצה 

 

בקיץ אוקלהומה סיטי ת'אנדר לקחה עוד צעד חזק לכיוון הטנקינג,כנראה שהבחירה ה6 לא היה מספיק טוב עבורם. העתיד של אוקלהומה נראה נהדר בעוד איזור ה4 שנים, אבל כרגע, אני מרחם על כול אוהד הוקלהומה שיהיה צריך לשבת לצפות בחבורה הזאת מנסה להספיד כמה שיותר משחקים בשנה הקרובה.

 

הקבוצה שינתה לגמרי את הנרטיב:

 

אוקלהומה שינתה לגמרי את הנרטיב של הריבליד בשנים האחרונות בליגה בדכ היה לוקח לקבוצה לפחות 4 שנים אחרי שהכוכב הגדול עוזב אותה כדי להשתקם לגמרי,ולרוב בעזרת טריידים ולא לחכות לבחירות דראפט,אבל אוקלהומה הלכה על כול הקופה ואמרה עם כול כך הרבה בחירות,בסוף נפגע בכוכב.

 

סרטון סיכום עונה של אוקלהומה

 

 

השחקן שהגיע בקיץ לקבוצת אוקלהומה סיטי ת'אנדר

 

גוש גידי שהגיע בקיץ היה נראה נהדר בסאמר ליג ונראה שממש יכול להשתלב בקבוצה בצורה מיטבית,וביחד עם דורט ושי, ברגע שהקבוצה תרצה באמת לנצח, יכול להיות כאן שלישיה נחמדה מאוד, במיוחד אם יצליחו לפתח את פוקושבסקי בצורה טובה. התוספת של דרייק פיבורס הייתה חשובה מאוד לעמדת הסנטר שקיבלה זעזוע רציני בטרייד של הורפורד,וגם נוכחות של מנהיג ( יחסית) ותיק לחדר ההלבשה ולהביא קצת מהידע שלו לצעירים בקבוצה.

 

לסיכום : 

 

השחקן היחיד שבאמת מענייו יהיה לראות שם השנה זה שי גליגיוס אלכסנדר, שבעונה שעברה עשה ממוצעים של 23 נקודות 6 אסיסטים ו5 ריבאונדים במשחקים( הלא רבים) ששיחק. מענייו יהיה לראות איך הוא לוקח את הסיטואציה הזאת בשביל המקום הטוב ביותר להתפתח. לסיכום, בקיץ אוקלומה המשיכה לעשות את מה שהיא עושה הכי טוב,וזה טריידים, בלי הרבה שינוים כמו שאני רואה את זה וכמו שסם פרסטי מקווה, אוקלהומה סיטי ת'אנדר תסיים במקומות בין האחרונים בליגה ועם סיכוי טוב לבחירה הראשונה.

כתבות נוספות על קבוצת אוקלהומה

דילוג לתוכן